Pieniądze a ORGANIZACJA

Wielu z NAS uważa (i ma rację zresztą), że powstanie organizacji, która sprzeciwi się opresyjnej wobec Polaków – 3rp, powinno nastąpić jak najszybciej. Pełna ZGODA, mało tego, jesteśmy, jako Naród już bardzo mocno spóźnieni…

Ostatni okres, jakim jest wprowadzenie przez SYSTEM wirusa, powinien unaocznić ludziom prawdziwy CEL tego “dzieła”. Świat opanowała komunistyczna rewolucja, którą wprowadzają w poszczególnych krajach rządy. Zatarły się różnice między państwami komunistycznymi a tzw. “wolnymi” – kontrola i nadzór nad ludźmi pasuje WSZYSTKIM, bo pod pretekstem “pozytywnych”, rządy wprowadzają nowy ład. Taki ład chcieli wprowadzić naziści i komuniści – bądź co bądź ideologie wywodzące się z tego samego marksistowskiego pnia, a dzisiaj idące ramię w ramie ku nowemu.

Sami, pojedynczy ludzie, NIE są w stanie OBRONIĆ się przed tą machiną śmierci. Nie ukryjesz się na wsi, w lesie, przynajmniej nie na długo a już na pewno nie ochronisz najbliższych, firmy czy oszczędności. To mogłaby zrobić tylko ORGANIZACJA.

PAMIĘTAJ – system ma pieniądze. Wrogowie wolności mają środki (właściwie nieograniczone) umożliwiające im osiągnięcie określonych CELÓW, o NIC nie muszą się martwić – mają płacone za wykonywanie poleceń osób mocodawców mających do zrealizowania plan dopracowany w najmniejszych szczegółach. Zwykły, szary człowiek (jeśli w ogóle jest świadomy zagrożenia) musi swoje środki (czas, siły i pieniądze) dzielić wg hierarchii ważności – na utrzymanie rodziny, pracę, kredyty… a dopiero, jak w ogóle zostanie mu cokolwiek, może pomyśleć o przyszłości… bo przecież do przyszłości trzeba jeszcze dożyć. Te proporcje ma szansę zmienić organizacja. Nie chodzi nawet o jakąś konkretną, jeden szyld, ale grupy mniejszych grup “pilnujących” konkretnych miejsc i skupionych na osiąganiu celów najlepszych dla danego terenu tylko przy tym mające z tyłu głowy cel nadrzędny – Wolną Polskę.

Komunistyczno-nazistowska machina jest rozpędzona i przygotowana perfekcyjnie – nawet jeśli zdarzają się drobne potknięcia to raczej nie mają one wpływu na realizację postawionego zadania. Ma ona za sobą wszelkie dostępne narzędzia do zarządzania ludzkim umysłami poprzez strach a zaprogramowana m. in. na przejęcie Twoich dzieci i wytworzenie nowego społeczeństwa niewolników. Tak, to co się aktualnie dzieje jest wymierzone w przyszłe pokolenia – to one będą mierzyć się z tym co dzisiaj my damy sobie narzucić. To przecież było marzenie Hitlera i Stalina – stworzenie nowego ładu. Do realizacji celów niezbędna m. in. propaganda skrojona na miarę potrzeb – “autorytety” jakich tylko pragniesz słuchać, hasła patriotyczne, zielone łady… to po to, aby urobić Obywatela, by nie zwracał uwagi na potencjalne zagrożenia płynące z danego rozwiązania. Za tym wszystkim zawsze kryją się… (duże) PIENIĄDZE.

Pieniądze, które w zasadzie pozwalają im na wszystko, IM – bo oni pozostają ANONIMOWI, wysyłają tylko swoich żołnierzy – rządy, którzy się NAS… nie boją, realizując i podpisując WSZYSTKO co podsunie im wrogi nam SYSTEM. Kupić można WSZYSTKO – ludzi, całe środowiska, organizacje, NAUKĘ, gospodarki, rządy i śmierć.

Co ciekawe, pieniądze są po TYLKO po jednej stronie i nie jest to przypadek, że ludzie chcący PRAWDY i WOLNOŚCI dysponują bardzo skromnymi środkami. Warto spojrzeć jak to działa w 3rp, która KUPUJE kogo tylko chce, ale również kogo tylko chce potrafi ZNISZCZYĆ. Dobrym przykładem jest tutaj organizator Marszu Niepodległości…

Czy mając wiedzę z wydarzeń z 1945 i 1989 roku a więc powstawania i tworzenia się struktur państwowych PRL/3rp można brać od takiego tworu… pieniądze? Jak to bardzo zniechęca do wszelkich propolskich działań, PRAWDA? Zrobić tak z patriotami, aby NIC już im się nie chciało robić – działać, tworzyć struktur itp. Ludzie NIE chcą się składać na inicjatywy, które gdy tylko SYSTEM uzna za niebezpieczne dla niego, przejmuje lub ośmiesza. Koło zamknięte, korzystają pojedynczy ludzie, ZDRAJCY…

Dlatego, jeśli myślimy o organizacji to tylko jako o strukturze i ludziach całkowicie niezależnych od SYSTEMU 3rp. Organizacja to nie tylko praca ideowych ludzi gotowych do poświęceń – to także stawiane przed nią zadania i propozycje rozwiązań, siedziby, środki łączności – słowem, wszystko co pozwala przybliżyć realizację celów i na to oczywiście są potrzebne pieniądze, ale nie od 3rp! Tylko to daje nam gwarancję niezależności i pewność, że po drodze nie rozminiemy się z ideami, które przyświecały przy tworzeniu organizacji.

Czy organizacje patriotyczne, narodowe powinny współpracować z aparatem państwa opresyjnego w stosunku do Polaków? Czy powinny współpracować z rządem, który zarządza 38-milionowym Narodem poprzez strach, nakazy, zakazy o wątpliwej podstawie prawnej lub w ogóle jej braku albo stojące w sprzeczności z ustawą zasadniczą, porozumiewając się z Obywatelami za pomocą monologu? Czy jeśli w ogóle jest tzw. opozycja, to czy jej rolą obecnie nie jest przerzucanie się z rządem w pomysłach jak bardziej upodlić i zniewolić Naród? To są sposoby zarządzania kolonią, podbitymi ludźmi. Z zarządzaniem własnym PAŃSTWEM nie ma to NIC wspólnego!

Żeby się temu przeciwstawić nie tylko pisząc (!), polska organizacja jest natychmiast potrzebna. Organizacja z polskimi obowiązkami, określonymi jasnymi podstawowymi celami, kojarząca się z najlepszymi tradycjami niepodległościowymi, ale zorganizowana tak, abyśmy na koniec NIE liczyli polskich ofiar w milionach, tysiącach, czy nawet setkach, bo polskiej krwi przelano już zdecydowanie za dużo! A jeżeli dane nam będzie zorganizować się licznie, w sposób mądry i skuteczny, to ani kroku wstecz!

To oni mają się bać, nie MY, bo MY jesteśmy u SIEBIE. Na razie jednak to my się boimy. Oni szkolą nam dzieci, zamykają firmy, a dla odarcia z resztek godności, rzucają ochłapy ze stołu suto zastawionego za NASZE pieniądze przecież, a w dodatku każą się z tego cieszyć, a tym czasem za pensję coraz mniej na naszym stole.

Pojedynczo nikt z nas nic nie zrobi a to, że SYSTEM przyjdzie po Ciebie, Twoją żonę, dzieci, RODZINĘ… możesz być pewien.

Organizujmy się.

Udostępnij: