Nasza misja

Za naszą misję uznajemy propagowanie wartości konserwatywnych oraz informowanie i ostrzeganie opinii publicznej o niebezpieczeństwach jakie niesie ze sobą zbrodniczy system i ideologia komunizmu tak jak czynił to ambasador Arthur Bliss Lane.
Widzimy, że epoka komunizmu w Polsce nie została rozliczona i zamknięta, ale przeszła w kolejny etap usypiając czujność obywateli. Dlatego zależy nam, aby jak najwięcej osób otworzyło oczy i zobaczyło, że wszystko trwa nieprzerwanie od 1939 roku.

Poniżej umieściliśmy listę punktów, co do których uznaliśmy, że skupiają się na najważniejszych aspektach życia obywateli i administracji państwowej.

1. Antykomunizm

Z doświadczeń historycznych, wiemy, że komunizm wprowadzony przez Sowiecką Rosję do Polski, dokonał zniszczeń nie tylko gospodarczych, ale zniszczył i zniewolił ludzkie dusze. Napaść 1 września 1939 r. przez Hitlerowskie Niemy oraz 17 dni później kolejny cios ze wschodu przez Sowiecką Rosję, w ramach realizacji paktu Ribbentrop – Mołotow traktujemy jako wciąż obowiązujący  IV Rozbiór Polski. Opisane w książce pt. „Widziałem Polskę Zdradzoną”, wprowadzenie do Polski komunizmu,  pokazuje jeden kierunek – zwalczanie zagnieżdżonego w naszym kraju komunizmu.

Więcej w temacie:
Unia po europejsku

2. Wybory

Tu także odniesienie historyczne do referendum i sfałszowanych wyborów w 1947 r. lub częściowo wolnych jak istnieje przekaz w 1989 r.
System głosowania jest całkowicie do zmiany, już w niby wolnej 3RP były głosy zniszczone, podejrzana ilość nieważnych czy podejrzane ustawienie list do wyborów samorządowych.
Jesteśmy za systemem głosowania elektronicznego i za referendami.

3. Układ ’89

Układ jaki powstał w Magdalence, przypieczętowany w 1989 r. przez komunistów i co potem się okazało zwolenników ciągłości PRL musi zostać rozliczony. Bez zamknięcia rozdziału 3RP, Polska nie będzie wolnym i suwerennym krajem.

4. Sądownictwo

Sądy jak cała 3RP i ludzie w nich zasiadający są uwikłani w porozumienia z 89. Jako stowarzyszenie jesteśmy za instytucją ławy przysięgłych. To suweren ma decydować o wyrokach, ma być neutralny, ma nie być kolejnymi nazwiskami, gdzie rodziny prawnicze swoje korzenie mają na wschodzie a ich przodkowie zostali przywiezieni na ruskich czołgach.

5. Polska myśl technologiczna

Jako państwo dosłownie leżymy na węglu, rzadkich metalach, źródłach geotermalnych itp.
I okazuje się, że nie możemy w sposób suwerenny jako właściciele tego miejsca wykorzystać tych zasobów! Dlaczego?
Bo ciągle od 39, trwa okupacja i 4 rozbiór naszego kraju. Ograniczają nam wydobycie węgla wprowadzają normy nie do spełnienia dla CO2, gdy przerzucamy się na gaz, już wiadomo, że i gaz będzie opodatkowany. Pomysł elektrowni atomowej, gdzie zanim zaczniemy korzystać, ci sami co zakazują węgla czy gazu przejdą na te paliwa zakazując atomu. I w każdym pkt będzie powracał temat 89. Kto dziś zarządza tym krajem, że nie realizuje przede wszystkim obowiązków polskich?

6. Trójmorze

Jako stowarzyszenie popieramy ideę trójmorza. Od strony historycznej i praktycznej dla Polski. Obecnie idea aby do trójmorza zapraszać Niemcy czy Rosję przeczy całkowicie naszej racji stanu. Mamy położenie, które tylko niezależność od tych (wrogich) państw gwarantuje pełny rozwój. Mało tego, jako Polsce powinno zależeć aby te kraje były słabsze, co obecnie oba te państwa realizują w naszym kierunku.

7. Dekomunizacja

Bardzo rozległy temat. Przede wszystkim rozliczenie okresu komunizmu, zmiana ulic, pomników. Pełna lustracja wszelkich środowisk od sądów, uczelni, duchowieństwa, obowiązkowa dla osób urodzonych przed 1973r aby m.in. stanowiska rządowe były „czyste”. Pełne pozbawienie przywilejów komunistycznych służb, ze szczególną uwagą służb wojskowych PRL. Pełne ujawnienie związków pokoleniowych, osób na ważnych stanowiskach państwowych.

8. Dostęp do broni palnej

Jesteśmy za powszechnym dostępem do broni dla obywateli polskich. Uważamy, że naturalną rzeczą jest prawo do obrony siebie, swoich bliskich oraz własności prywatnej i nikt nie może decydować za nas o tym jakich narzędzi możemy użyć do realizacji tych celów.

Historia pokazała jak ważne jest wychowanie w kulturze posiadania broni szczególnie mając na uwadze nasze położenie na mapie świata, ale nie chodzi tylko o zewnętrzne zagrożenia… Komuniści dzierżący władzę w kraju po wojnie zadbali o rozbrojenie społeczeństwa, żeby obywatelom nie przyszło na myśl, że można przepędzić wroga, a gdyby nawet przyszło to żeby nie mieli narzędzi do realizacji celu.

Ważne jest także bezpieczeństwo jednostki na co dzień. Napady, kradzieże, rozboje zdarzają się każdego dnia i nie wiadomo kiedy nam się coś takiego przytrafi. Powinniśmy mieć nieskrępowaną możliwość obrony w chwili zagrożenia. Bandyta powinien mieć świadomość, że ryzykuje własnym życiem chcąc dokonać czynu zabronionego. Ofiara powinna czuć, że w przypadku zabicia agresora w obronie własnej lub własności prywatnej nie zostanie potraktowana jak przestępca. To powinna być zasada ogólna bez względu na użyte narzędzie.

Widzimy w tym szansę dla rozwoju gospodarki:
– fabryki broni będą mieć klientów, a co za tym idzie pieniądze na dalszy rozwój
– klienci będą mieli większy wybór i możliwość zakupienia narzędzi jak najlepszej jakości w jak najlepszej cenie
– powstaną strzelnice konkurujące ze sobą co niewątpliwie spowoduje spadek cen oferowanych usług a zatem dostępność

Głęboko w świadomości Polaków powinna być zakorzeniona myśl, że bandyta zawsze zdobędzie nielegalną broń jeżeli tylko będzie chciał a gdy ofiara dysponuje bronią palną szanse się wyrównują. Dlatego będziemy propagować kulturę posiadania broni palnej i uświadamiać społeczeństwo jakie to ważne zarówno dziś jak i dla przyszłych pokoleń.

Więcej w temacie:
Broń dla Polaków – broń dla Polski

9. Odkłamywanie historii – NSZ, Żołnierze Wyklęci, eksterminacja narodu polskiego

Niech pamięć o polskich bohaterach trwa wiecznie! Chcemy wspierać i promować inicjatywy mające na celu odkłamywanie historii. Na stronie i w mediach społecznościowych będziemy informować o tego typu wydarzeniach. Uważamy, że w przestrzeni publicznej zbyt mało mówi się o tym jak komuniści niszczyli polską tkankę patriotyczną. Częściej promuje się osoby, które negują lub zakłamują walkę niepodległościową, charaktery polskich patriotów, poświęcenie siebie i swojego życia dla dobra Ojczyzny a to jest według nas niedopuszczalne.

Więcej w temacie:
Utworzenie Instytutu Pamięci o Eksterminacji Narodu Polskiego
Pogrom kielecki – antypolska interpretacja
Operacja polska NKWD (1937-1938)

10. Kara śmierci

– Za zdradę państwa Polskiego
– Za morderstwo ze szczególnym okrucieństwem

Więcej w temacie:
Kara śmierci