Wła Tca Kór!

Braciszkowie moi mili!

Czy da się jeszcze bardziej zmurzynić naszą murzyńskość? Pewnie się da, bo jak historia uczy każde bałwaństwo można bez problemu podnieść do kwadratu, sześcianu etc. etc. I nawet podniesione do entej potęgi wciąż będzie miało tendencję wzrostową. Wiele mądrych głów postradało swe żywota, aby problem głupoty zgłębić i opisać, z mizernym raczej skutkiem. Tak więc możemy przyjąć, że potencjał jej rozwoju na każdym poziomie społecznym jest niezmiennie wysoki, a nawet wzrastający wraz z wysokością urzędu, co widać od razu po włączeniu nawet reżimowego telewizyjnego okienka.

Jasne… możemy sarkać, że historia, że geopolityka, że brak elit, a nawet, że głupota polska jest niezwykle żywotna i wyjątkowa zaraźliwa… Możemy! I to jest zrozumiałe, bo taka jest prawda, bo taka jest nasza historia! Możemy, a nawet powinniśmy wiele łez uronić nad tym stanem rzeczy, ale nie wolno nam tego akceptować. Nie wolno nam zamykać oczu, nie wolno nam milczeć, nie wolno nam nie widzieć tego, że Polska, nasza Ojczyzna, za którą oddało życie tak wielu mądrych jest pod rządami Głupców, we władaniu, najętych przez naszych cichych okupantów Bandytów, którzy mają tę ziemię oczyścić.

Dlatego trzeba wołać ile sił w gardle: opamiętajmy się póki czas! Odsuńmy od władzy tych, którzy powinni w najlepszym przypadku garować pod celą za zdradę Ojczyzny! Pogońmy tych, którzy biorąc ogromne pieniądze z naszych podatków nie mają ani wiedzy, ani zdolności, ani nawet chęci odbudowania zniszczonego jak po wojnie kraju. Nie będę tu pisał nazw partii, które żyją jak pączki w maśle z nienawidzenia się nawzajem i wzajemnego siebie opluwania. Kto ma oczy ten widzi…

Pogońmy tych, za których musimy wstydzić i tych którzy hańbę tysiącletniemu wielkiemu Narodowi przynoszą. Wstańmy! Walczmy! Najpierw z wszechobecną głupotą i z jej nosicielami. W naszej liczbie jest siła. Jest nas co raz więcej. Jest nas tak dużo, że nawet Władca Kór musi zachrypnięty oddać pole. Jest więc nadziej i jest szansa. Nie zmarnujmy jej znowu, bo ktoś kiedyś powie… że żeby zwyciężyła głupota wystarczy tylko bierność ludzi mądrych.


piotruchg, 17 kwietnia 2015 r.

Udostępnij: