Jak 3rp żołnierzy WOT skanalizowała

Wojska Obrony Terytorialnej (WOT), zostały utworzone 1 stycznia 2017 roku na podstawie ustawy z dnia 16 listopada 2016 roku. Ich twórcą był minister obrony narodowej – Antoni Macierewicz.

Na podstawie decyzji Ministra Obrony Narodowej Dowództwo Wojsk Obrony Terytorialnej przejęło i kultywuje dziedzictwo tradycji Komendy Głównej Armii Krajowej (1942–1945). Święto Wojska Obrony Terytorialnej jest obchodzone 27 września.

Docelowo w WOT miało służyć 53 000 żołnierzy, na koniec 2019 roku liczba osiągnęła 24 000 osób.

Jakie były główne założenia działalności WOT?

Otóż sam pomysł zorganizowania lokalnych patriotów do obrony mienia i ludzi to bardzo dobry pomysł. Nikt tak dobrze nie zna terenu i miejsca, jak ten, który na nim mieszka. Zna okolicę, ludzi. To sprawdzony pomysł w wielu krajach.

Jednak przy ostatnich wydarzeniach, zaczynam się zastanawiać a nawet mieć pewność, że żołnierze WOT zostaną wykorzystani przeciwko Polakom. Zostaną im powierzone zadania skierowane przeciwko nam.

Tak się stało, kiedy dowiedzieliśmy się, że WOT będzie współpracował i wzmacniał policję, oraz wspólnie będą wyłapywać i karać Polaków, którzy nie będą nosić maseczek w dobie COVID-19.

Hasło “ZAWSZE GOTOWI ZAWSZE BLISKO” nabrało nowego wymiaru, nabrało wymiaru “nowej normalności”.

Czy pamiętacie Państwo OBIETNICE, że WOT NIGDY nie zostanie wykorzystany przeciwko Polakom? Kto to mówił?

I tu dochodzimy do sedna sprawy, a mianowicie, czy “elity” 3rp mogą stworzyć patriotyczne wojsko? Skoro w Polsce NIGDY nie doszło do DEKOMUNIZACJI, jaki był cel stworzenia WOT?

Występowanie wojska przeciw własnemu narodowi to hańba dla żołnierza. Mam nadzieję, że ci młodzi ludzie zdają sobie z tego sprawę.

Mam kilka przemyśleń:

  • Po pierwsze skumulowanie w jednym miejscu polskich patriotów, o których wiadomo, że są zdolni i chcą bronić ojczyzny. Nieważna jest ich zdolność bojowa, bo w partyzantce liczy się wiele innych czynników, ale dziś, pełne dane tych żołnierzy są na wyciągniecie ręki. “Elity” 3rp wiedzą o nich WSZYSTKO. Łatwo wtedy wyłapać takie osoby, prawda?
  • Sprawa druga. Dziś “elity” 3rp WERBUJĄ patriotów z WOT do ganiania niesfornych wg tych “elit”, Polaków. Co zatem ma zrobić żołnierz WOT skoro ma kultywować dziedzictwo ARMII KRAJOWEJ?

To typowa KANALIZACJA ludzi, którzy zgłosili się do obrony kraju z przyczyn PATRIOTYCZNYCH! Nie za pieniądze, nie za karierę, tylko dlatego, że kochają Polskę! A teraz “władze”, które powołały WOT, tych samych ludzi kierują przeciw tym, których mieli chronić i bronić.

Z jakimi metodami się to Państwu kojarzy? KTO obiecał, że WOT nie będzie operował przeciwko Polakom, NIGDY.

Nad Polakami ciąży coraz bardziej widmo braku DEKOMUNIZACJI. Wszystkie “elity”, które pojawiły się po 1989 roku nie mają polskich obowiązków i Polaków “zrzeszają” pod różnymi patriotycznymi hasłami aby kontrolować i kanalizować takie ruchy.

„Macie służyć Polsce niepodległej, która realizuje ideały naszej historii i ludzkości” – Antoni Macierewicz. “Jak żadna inna formacja, możecie się poszczycić, że jesteście bezpośrednią kontynuacją żołnierzy niezłomnych, że przyjęliście od nich wszystkie obowiązki, które oni z nieprawdopodobnym poświęceniem, nawet własnego życia, realizowali. Gdyby nie oni, nie byłoby nas tutaj” – stwierdził.

Zwracając się do żołnierzy, minister zaznaczył, że słowa ich patrona są nie tylko testamentem, lecz także stanowią o tym, kim będą, komu i jak będą służyć, są zobowiązaniem i ich drogą na przyszłość. – To jego słowa, a wasza wiara w to, jaką Polskę macie zbudować swoim wysiłkiem i poświęceniem, i jakiej Polski macie bronić. Właśnie takiej, jaką widział w momencie przedśmiertnym płk Łukasz Ciepliński 

Dlaczego WOT, dlaczego pojedyncze osoby zgadzają się na współpracę w łapance Polaków? Czy jest w Polakach jeszcze siła, która przeciwstawi się “nowej normalności” i dokona pełnej DEKOMUNIZACJI?

Dzisiaj jesteście sercem i duszą Wojska Polskiego, pamiętajcie o tym

Antoni Macierewicz

Te słowa wypowiedział w Mielcu w 2018 roku do żołnierzy 3. Podkarpackiej Brygady Wojsk Obrony Terytorialnej
b. minister obrony narodowej Antoni Macierewicz.

Obecny na uroczystości b. szef MON, zwracając się do żołnierzy podkreślił, że są spadkobiercami Armii Krajowej oraz Żołnierzy Niezłomnych.

Jesteście ich reprezentantami w armii, w społeczeństwie, w państwie. To wy będziecie przypominać o chlubnej historii Wojska Polskiego, które się nigdy nie poddało, które nigdy nie złożyło broni (…). A wy stanęliście znowu, tu na placu w Mielcu, wróciliście do polskich miast, do polskich rodzin, aby ich strzec, żeby być zawsze blisko, zawsze gotowi, zawsze zdolni do odparcia wroga

Antoni Macierewicz

Żołnierze WOT czy rozumiecie co mówią do was na przysięgach?

https://media.terytorialsi.wp.mil.pl/informacje/578713/terytorialsi-podpisali-porozumienie-z-dolnoslaska-policja
https://www.gazetaprawna.pl/artykuly/1126472,macierewicz-do-zolnierzy-wojsk-obrony-terytorialnej.html

Udostępnij: