Kanalizowanie Narodu na wojnę polsko-polską

Od początku tworzenia 3rp, jako komunistycznego państwa – za zgodą tzw. zachodu i USA – mamy do czynienia z zarządzaniem poprzez konflikt. To komuniści wytworzyli sztuczne podziały. To oni napuszczali na siebie poprzez propagandę, i inne znane im działania, miasta na wsie, bogatych na biednych, stworzyli wyzysk, partyjność, donosicielstwo, Panów, właścicieli ziemskich itp.

Jakże łatwo jest rządzić tak mocno poróżnionym i zantagonizowanym Narodem.

Udało się z polskich bohaterów AK, NSZ, Wyklętych – walczących z okupantem, zwłaszcza tym powojennym stając na drodze komunistycznej zarazie, zrobić faszystów i bandy podziemne, aby Polacy znienawidzili podziemie antykomunistyczne i nie pomagali patriotom w walce z sowieckim okupantem.

Jak łatwo poróżnić Polaków i pokazywać nas jako antysemitów, kreując fałszywy obraz, że to MY odpowiadamy za pogrom kielecki. Jak łatwo oskarżać Nas za Jedwabne, NIGDY nie kończąc badań, kto jest tak naprawdę winny. Potem już wystarczy napuścić jednych na drugich.

Jak łatwo poróżnić NAS co do Smoleńska, nie dając ŻADNYCH wyników i dokumentów przez 10 lat, gdy sprawcy i winni śmieją się nam w twarz, a propaganda koduje przeciwników na zwolenników tej tragedii, tak aby Polacy walczyli ze sobą, nie mając ŻADNYCH dowodów!

Robione jest wszystko, aby tylko w przestrzeni publicznej nie pojawiła się definicja: KTO TAK NAPRAWDĘ JEST WROGIEM Polski i Polaków. Kto napuszcza nas na siebie? Kto jako trzecia STRONA tego sztucznego konfliktu, korzysta najlepiej i w końcu kto wymyślił nieprawdziwy, ale skuteczny zwrot “wojna polsko-polska”?

Robione jest wszystko, aby Naród nie zauważył, nie domyślił się, nie zorientował, że owego wroga mamy wewnątrz państwa. Tak, to cały czas ci sami i ich kolejne pokolenia, które tworzyły właśnie komunistyczną 3rp, która w 1989 roku bez ŻADNYCH rozliczeń z komunistyczną przeszłością, bez DEKOMUNIZACJI dalej tworzy sztuczne konflikty pomiędzy Polakami, aby zarządzać NASZYM Państwem. Jesteśmy cały czas kodowani, że główna WINA naszych niepowodzeń tkwi… w nas samych. To nieprawda, ale nasi wrogowie najwyraźniej robią co trzeba, aby taka propaganda trafiała na podatny grunt owocując tym, że jako naród nie chcemy odmienić naszego losu, bo nie wierzymy, że możemy dać radę wyswobodzić się spod jarzma tych jakże nam obcych pookrągłostołowych “elit” – lepiej nie podskakiwać i brać co dają?

Jesteśmy cały czas pod okupacją, która trwa od 1939 roku, poprzez zdradę w 1945 roku i kolejną w 1989 roku, zaborcy już teraz świetnie mówiący po polsku, ze zmienionymi nazwiskami na polskie, często legendowani na patriotów… Mają swoją machinę propagandową – telewizję, inne media, system wyborczy, konstytucję, sejm, senat i rząd. To jest ten ciągle niezdefiniowany w przestrzeni publicznej wróg wewnętrzny – to nie są ludzie czy instytucje z polskimi obowiązkami, z polską racją stanu.

Tak wygląda Państwo, które nie przeprowadziło DEKOMUNIZACJI. Myśląc o Polsce, NIGDY nie można JEJ mylić z 3rp. 3rp nie ma żadnej ciągłości z I i II RP, ani historycznej, prawnej czy mentalnej. To dlatego potrzebne było wytworzenie sztucznego zjawiska pod nazwą wojny polsko-polskiej.

JEDYNYM środowiskiem, które prawidłowo i bezbłędnie zdefiniowało i likwidowało wewnętrznego wroga Polaków byli żołnierze WYKLĘCI. To dlatego cała machina zbrodniczego komunistycznego systemu została skierowana przeciwko NIM. Mieli zniknąć nie tylko fizycznie, ale miał zniknąć przede wszystkim ICH przekaz – testament dla następnych pokoleń. Przecież, po 1989 roku nie zostali całkowicie uznani za bohaterów polskich. Do dzisiaj są środowiska w 3rp, które bez konsekwencji, głośno mówią o bandach antykomunistycznych, aby właśnie Polacy różnili się między sobą.

Zniszczymy wszystkich bandytów reakcyjnych bez skrupułów. Możecie jeszcze krzyczeć, że leje się krew narodu polskiego, że NKWD rządzi Polską, lecz to nie zawróci nas z drogi.

Władysław Gomułka

Dzisiaj mamy powrót komunistycznej nowomowy pod hasłami “nowej normalności” czy “nowego ładu”. Mamy brać szczepionki, koronawirus, zakazy i nakazy nie podparte mocą ustawy (zgodnie z konstytucją), tresurę dzieci i dorosłych. To wszystko otrzymujemy w narodowych pakietach, aby słowo NARODOWY, źle nam się kojarzyło. “Elity” prowadzą monolog. Nie ma publicznych debat nad bezpieczeństwem szczepionek czy słuszności kolejnych lockdownów. Dostajemy od “elit” JEDEN, ten sam spójny przekaz, powodujący różnice między społeczeństwem, ale nie polega ona na WIEDZY tylko na wierze w słowa… Całą resztę różniącą NAS otrzymujemy w książkach, filmach i jednogłośnych mediach.

Tworzenie globalnych standardów i walka o uczciwość i równość szans jest kluczem do budowy nowego ładu. Po COVID-19 świat potrzebuje nowego ładu, Europa potrzebuje nowego ładu. Likwidacja rajów podatkowych to jeden z kamieni węgielnych Nowego Ładu, nowej umowy społecznej po COVID-19.

Mateusz Morawiecki, 28 stycznia 2021 r.

Jeśli już ma być wojna, to tylko pomiędzy Polakami, którzy chcą odzyskać Polskę a… okupantem, zainstalowanym u NAS już w 1939 roku.

My, możemy się różnić, bo różni jesteśmy, ale to nie MY jesteśmy dla siebie WROGAMI. Najwyższy czas, aby świadomość istnienia tego prawdziwego – wroga wewnętrznego Polski – do nas dotarła.

Udostępnij: