Veto! Veto! Veto!

Braciszkowie moi mili!

W obliczu faktów, które jednoznacznie wskazują, że wobec Polaków stosowana jest procedura ostatecznego rozwiązania kwestii polskiej, należy bezwzględnie podjąć wszelkie działania ratujące Ojczyznę i jej prawowitych Gospodarzy.

Jest to czas ostatni, bo za kilka tygodni stracimy bezpowrotnie możliwość wytworzenia masy krytycznej, zdolnej już nie do odzyskania Polski, ale do samoobrony pozwalającej przetrwać biologicznej tkance Narodu, który systematycznie i z wielką dokładnością jest wyniszczany na wszelkie możliwe sposoby. Poprzez manipulację danymi medycznymi, przy użyciu strachu wzmacnianego propagandą, Polskojęzyczni Obcy zarządzający naszym krajem, odcięli od opieki medycznej miliony Polaków, co skutkuje śmiertelnością najwyższą od czasów II WŚ i wysyłają na tamten Świat nadprogramowo 16 tysięcy Polaków miesięcznie. Wynik ten za chwilę zostanie wielokrotnie powiększony, kiedy zadziałają zakupione za miliardy naszych podatkowych pieniędzy pseudoszczepionki, którymi wyszczepiają Polaków jak bydło. A jeżeli wydaje Wam się, że to tylko cyfry, to uzmysłowię Wam, że Indywidua postawione nam na zarządców, swoimi decyzjami mordują miesięcznie, póki co zupełnie bezkarnie, miasteczko wielkości Cedyni. Na to należy nałożyć spustoszenie dokonywane w psychice społeczeństwa, rozerwanie więzi rodzinnych i społecznych, nieodwracalne wręcz podzielenie Polaków na zażarcie zwalczające się plemiona Tutsie i Hutu. Całość operacji ostatecznego rozwiązania kwestii polskiej dopełnia planowe wyrzynanie klasy średniej, niszczenie polskiej prywatnej przedsiębiorczości, przejmowanie ich majątków, przy wspieraniu koncernów międzynarodowych oraz generowanie niespłacalnego zadłużenia państwa!

Permanentne kłamstwo, manipulacja liczbami, cenzura i propaganda połączone z upadkiem szkolnictwa, w nieodwracalny sposób zaczyna produkować Człowieka Nowej Normalności, który nie będzie posiadał najmniejszych nawet zdolności do samodzielnego myślenia, krytycznej analizy, o jakimkolwiek buncie nie wspominając. Dzień za dniem liczba Zombie Polaków rośnie w zastraszającym tempie, zbliżając się niebezpiecznie do większości ostatecznej, która wszystkich inaczej myślących uważać będzie za śmiertelnych wrogów Nowego Lepszego Świata i których przy aprobacie Władz będą ochoczo usuwać.

Aparat Totalitarnego Państwa Nowej Normalności, w większości zbudowany z odpadów społecznych, miernot moralnych i intelektualnych, które nie identyfikują się z Narodem Polskim, bez żadnej refleksji dociśnie kolanem do asfaltu każdego, który popełni myślozbrodnię widzenia i mówienia Prawdy. Bezkarni, chronieni przez Wszechwładną Partię, z zasłoniętymi gębami, z licencjami na anihilację wszystkiego co polskie, nie zatrzymają się w dziele niszczenia dopóki nie napotkają zdecydowanego oporu! Naszego Oporu! Twojego i Mojego Czynnego Oporu, który bez względu na poglądy i sympatie polityczne jest patriotycznym obowiązkiem obrony okupowanej, lub jak to powiedział niejaki Mateusz Morawiecki posiadanej przez Kogoś z zewnątrz, Ojczyzny.

Czas ostateczny zakopać między Polakami topory wojenne, podać sobie ręce i spojrzeć tam gdzie jest Wróg Prawdziwy! Spojrzeć mu prosto w oczy tak mocno, by poczuł zwierzęcy strach! Ten strach, który paraliżował przez stulecia tych, którzy na polu bitewnym przed Polakami stali gotując się na ostateczną drogę do piekielnych bram…

Stawajmy więc wraz! Jeden przy drugim! Brat przy Bracie! Siostra przy Siostrze! Powtarzając pradawne słowo dane nam przed wiekami… Veto! Veto! Veto! Niech zadudni odbijane echem przez pradawne drzewa, pamiętające chwałę naszych Przodków, od kamieni świadczących o heroizmie Najdzielniejszych z Dzielnych. Niech usłyszą je Wszyscy! Niech powstaną Ci, którzy śpią, niech zrzucą z siebie pancerze obojętności i strachu… Niech na powrót staną się Wolnymi… Wolnymi Dziedzicami i Gospodarzami Ukochanej Ojczyzny.

piotruchg, 21 stycznia 2021 r.

Udostępnij: