Narodowy pakiet okupacyjny

To dla mnie ważny wpis. Próbuję Państwu przekazać jak czasy początku komunizmu mają bezpośrednie przełożenie na czasy, w których żyjemy i dlaczego właśnie tak jest, że bez procesu dekomunizacji, jako PAŃSTWO POLSKIE dalej tkwimy w komunizmie. A w tym wpisie chcę pokazać rozwiązania co zrobić, aby chociaż w naszych głowach zaczęły się rodzić marzenia o wolnej i suwerennej Polsce. Zapraszam do lektury.

Podczas bestialskiej napaści na Polskę 1 i 17 września 1939 roku, dwaj nasi okupanci: z Moskwy i Berlina przystąpiły do IV rozbioru. W 1945 roku przeszliśmy pod okupację Moskwy i zaczął się proces tworzenia PRL, czyli protoplasta 3rp.

To w tym czasie, nam Polakom wstawiono całymi pakietami: elity, sądy, media. Ustanowiono procesy wyborcze, władze i prawa, aby każdemu pokazać, że jesteśmy państwem suwerennym, niepodległym, narodowym. Wszyscy wiemy, na czym to polegało. Na masowych mordach patriotów, pełnemu i bezwzględnemu podporządkowaniu Moskwie – ot taka suwerenność i niepodległość.

Owe pakiety, miały zostać całkowicie zlikwidowane w 1989 roku a przynajmniej tak nam to przedstawiają kolejne rządy 3rp. WIEMY także, że to oszustwo i zdrada “elit” z obrad okrągłego stołu. Dalej jesteśmy pod okupacją, tym razem przechodząc w ręce Berlina. I wtedy, i teraz za CAŁKOWITĄ zgodą naszego sojusznika zza WIELKIEJ WODY.

Po 1989 roku otrzymaliśmy dodatkowe pakiety zwane Narodowymi a sam koronawirus spowodował ich spotęgowanie. Słowo NARODOWE całkowicie zmieniło znaczenie, jego sens jest obecnie antypolski, gdzie naszym zadaniem jest przywrócić jego pierwotny sens.
Otrzymaliśmy pakiet zawarty w: konstytucji, pakiet gospodarczy, czyli polskie firmy zostały przejęte przez obcy kapitał. Od niedawna dostajemy pakiety “nowej normalności”, czyli komunizmu 2.0.

Nazwy tych pakietów to: zrównoważenie, narodowa kwarantanna, czy też najnowszy: narodowe szczepienia.

Jak możemy reagować na te programy zwane przez okupantów NARODOWYMI?

W sejmie 3rp powinien pojawić się wniosek o referendum. On nie przejdzie… ale ma dotyczyć ODWOŁANIA “elit”, zamknięcia etapu 3rp i powołania Suwerena jako bezpośrednio sprawującego władzę. Zgodnie z konstytucją. My jako Naród, mamy się domagać tego SKUTECZNIE. To początek zmian..

Musimy wyzwolić swoje myślenie, które właśnie zostało ZAKODOWANE na poruszanie się po “pakietach” przygotowanych przez okupanta. A więc WYBORY, sejm, senat, sądy, media. Przecież tak być nie musi, NIE MOŻE.

Trzeba zacząć głośno i szeroko rozmawiać, pisać i przekazywać opcje, dzięki którym będzie pobudzana wiara w możliwość odzyskania Polski. Poprzez wybory? Wybory, które właśnie dostaliśmy w czerwonym pakiecie, wybierając skorumpowanych ludzi z przeszłością komunistyczną, z magdalenkowego układu?

Wniosek o referendum zamykające etap 3rp i powołanie SUWERENA jako bezpośrednio sprawującego władzę nie przejdzie, ale…. ale pobudzi do myślenia i pojawi się w przestrzeni polskiej, w umysłach Polaków – opcja POLSKA. Potrzebujemy tego, szukamy, dlatego tak skutecznie są kanalizowane wszelkie ruchy pro polskie.

Czy mamy DZISIAJ takiego człowieka w sejmie 3rp, który złożyłby i rozgłosił wniosek o referendum, w którym odwołujemy 3rp i wprowadzamy rządy SUWERENA? Że raz na zawsze zamkniemy i rozliczymy etap okupacji obcych nam polskojęzycznych WSZYSTKICH “elit” sprzed i po 1989 roku?

Czy dalej chcemy być kodowani NIC nie znaczącymi obietnicami. Przecież każdy z nas za kłamstwo odpowiada przed sądem a “elity” są BEZKARNE. Tego chcemy?

Nic się nie nauczyliśmy? Nikogo z UB nie ukarano, nie żądamy ekstradycji, odznaczenia jak niektórzy mieli tak mają i nie są ich pozbawieni. Nie żądamy odszkodowania za majątek zagrabiony po inwazji wrześniowej. Za grabież polskiego węgla, wielu towarów w ramach ,,wspólnoty” . Po dziś dzień władze uznają pakt Ribbentrop-Mołotow, pozbawią się odszkodowań Polaków – dezerterów z Armii Czerwonej i na odwrót polskim funkcjonariuszom sowieckiego okupanta płaci się renty i emerytury. Honoruje się odznaczenia bojowe i państwowe, nadane funkcjonariuszom partii i aparatu terroru.

Niech w polskiej przestrzeni pojawi się ŚRODOWISKO, które nie uznaje pakietów od okupanta, niech wyjdzie z inicjatywą dla POLAKÓW, którzy chcą odzyskać POLSKĘ. Bo przyjęliśmy pakiety od okupanta w każdej dziedzinie naszego życia i nawet nie MARZYMY, że może być inaczej!

WNIOSEK o referendum, gdzie zlikwidujemy 3rp i SUWEREN będzie rządził BEZPOŚREDNIO.

To na początek…

Udostępnij: