Recenzent donosiciel

Zdarzyła się sytuacja, zapewne dla każdego logicznie myślącego Polaka, dzielącego się swoimi opiniami i przemyśleniami oraz działaniami, aby Polska i Polacy wyszli z marazmu 3RP, to sprawa oczywista i znana, że został zgłoszony donos na nasze stowarzyszenie za cytat:

“Niemcy powinno się bombardować co 50 lat, profilaktycznie, bez podania przyczyny.”

Winston Churchill 1874 – 1965

Otóż kim są osoby, organizacje, agentury (tego nie wiemy ), że składają donos na legalnie działające stowarzyszenie, pomijając kontakt bezpośredni?

Jak to możliwe, że w niby wolnym kraju, przy niby wolności słowa, “ktoś” ponad naszymi głowami ocenia treści jakie zamieszczamy i z góry za nas decyduje co dobre, a co złe?

Ile mamy przypadków wpisów treści komunistycznych i samych komunistów o wyzwoleńczej roli Armii Czerwonej, o wyzwoleniu przez nich Warszawy, wyzywających żołnierzy Armii Krajowej, Narodowych Sił Zbrojnych i Wyklętych?

A może patrioci w ogóle nie są zorganizowani? Może komuś na tym zależy, aby gnębiono tylko nas i w prosty sposób kanalizując oraz kodując poprawności polityczne? A może patrioci mają to gdzieś i zgadzają się na takie traktowanie?

Gardzimy donosicielstwem, uważamy to za tchórzostwo. Dalej będziemy przekazywać treści jakie uznamy za stosowne.

Pozdrawiamy.

Udostępnij: