Ukryty (PRAWDZIWY) cel wysokich cen

Prąd, gaz, benzyna, ropa, węgiel… wszystko w ciągu bardzo krótkiego czasu wzrośnie dla portfela polskiego obywatela. Od kilkudziesięciu do kilkuset procent (tysięcy?). Automatycznie zatem WSZYSTKIE produkty, usługi, dostawy, przemysł, JEDZENIE (!) – również podrożeją.

Skąd to się bierze – WIEMY. Ale jaki jest tego CEL już mało kto się zastanawia a wszystko odkąd wszedł Covid-19 ma swój cel, wyraźny, bardzo dobrze określony (nawet opisany w oficjalnych agendach) i realizowany.

Efekt komunistycznych haseł i działań ukrytych pod “pięknymi” nazwami jak zrównoważenie, wszyscy równi, sprawiedliwość społeczna, różne łady (od zielonego, poprzez nowy, do polskiego), wszelkie traktaty, porozumienia, uzgodnienia… a to wszystko ponad głowami całych Narodów, ponad głowami zwykłych ludzi, NIKT się nas o nic nie pyta. Czy Polaków ktoś się pytał, czy chcemy “nowej rzeczywistości”? Czy tak bardzo mylą NAS polsko brzmiące nazwiska, polska mowa, polskie “elity”…?

Kto wprowadza te zmiany?

Propaganda 3rp będzie teraz NAM “tłumaczyć”, że tak musi być, że to nie jest wina rządu 3rp (wszystko jedno jakiego, dla Polaków to obojętne, kto akurat rządzi 3rp), z drugiej strony otrzymamy “wiadomości” o rozwoju, wzrostach PKB, niezależności, niepodległości czy suwerenności. Czy to jest logiczne? Oczywiście, że KŁAMIĄ, staczając Polaków w otchłań biedy, strachu, głodu, których wynikiem na końcu, zawsze jest śmierć.

I tutaj dochodzimy do CELU, tak silnego i szybkiego wzrostu cen.

Po pierwsze, komuniści, można już dzisiaj powiedzieć, władcy świata, mają nieograniczone możliwości finansowe, fundusze, władzę. Czy na pewno chcą być jeszcze bogatsi? Przecież to ideologia głównie oparta na zniewoleniu człowieka tak, aby w kolejnym pokoleniu stworzyć całkowicie nową istotę tak więc pieniądze są tutaj środkiem do osiągnięcia celu.

Po drugie, prawdziwy cel wzrostu cen ma mieć zupełnie inne ZADANIE! Najpierw wydrenować kieszenie ludzi z gotówki a następnie poprzez kolejne wzrosty cen uniemożliwić opłaty za podstawowe produkty. To spowoduje automatycznie wyłączanie kolejnych dziedzin gospodarki, to się już dzieje na rynku węgla, ale też motoryzacyjnym, energii, paliw, stali, plastiku, rolnym (hodowle trzody, drobiu)…

Bez podstawowych produktów, energii, samochodu, własności… ludzie mają być biedni, zależni i ulegli. To są znane schematy, wypróbowane. Komuniści zawsze działają w ten sam sposób i tymi samymi metodami. Nie rozpoznajemy tego! Nie odczytujemy tych ZNAKÓW! Covid-19 był tylko środkiem przyspieszającym dotarcie do tego celu. Mają zostać ZERWANE więzi międzyludzkie, do czego świetnie nadaje się DDM, ale i wszelkie łańcuchy dostaw. Od tych dużych, co już obserwujemy, po te małe, lokalne – żywność! Na tym będzie polegała “nowa normalność” w 3rp podawana Polakom pod tytułem “Polski ład”. To są proste schematy, wystarczy znać trochę historii i połączyć kropki.

Inflacja, podatki, łady… koronawirus zrobił swoje i pewnie za chwilę odejdzie. Przyjdzie to, co zostało zaplanowane przez SYSTEM. Będą bogate, w pełni kontrolujące ludzi, korporacje globalne i… bardzo mało ludzi potrzebnych do ich obsługi i pracy dla najbogatszych. Będzie tak jak zapowiadają, zielono i ekologicznie. Rządy? Rewolucja zeżre własne dzieci – to także komunistyczny standard, o którym najwyraźniej ktoś tu zapomina.

Podsumowując. Wzrost cen, inflacje, będą na takim poziomie, aby nie było nas stać na podstawowe produkty. To spowoduje wyłączenie całych niektórych gałęzi gospodarek – nie będzie zapotrzebowania. Obserwujcie Państwo rolnictwo, produkcję samochodów, rynek nieruchomości i energii – paliwa, gaz, kopalnie. To są rynki, z których szybko można zorientować się jak szybko zaraża jedyny WIRUS, który opanował świat – KOMUNIZM. W każdym państwie realizowany w inny sposób niż przed laty, ale GLOBALNIE dążący do tego samego CELU – kontroli i śmierci.

Jak to zrobić?

Najlepszym sposobem zawsze była wojna. Wojna zmienia perspektywę w pięć minut.

Mateusz Morawiecki , premier 3rp

I niekoniecznie konwencjonalna…

Udostępnij: