Wyprowadźcie mnie z błędu (druk: 1846)

Zastanawiałam się jaki będzie ten 2022 rok. I wiecie co? Nie będzie dobrze…

Wczoraj (5/01/2022) w Sejmie 3rp odbyły się wystąpienia publiczne do ustawy 1846 o segregacji sanitarnej. Gorąco polecam ich wysłuchanie – dużo świetnych wystąpień ludzi z różnych środowisk, ale mówiące jednym głosem: NIE – DLA SEGREGACJI SANITARNEJ. Każdy podkreślał, że nie powinno być takiej ustawy, aby rząd nie szedł tą drogą.

Podawano wykresy, statystyki i badania. Poruszanych było wiele tematów pobocznych, ale wszystkie pokazywały, że nie ma znaczenia szczepienie czy niezaszczepienie, bo wirusy mutują. Zatem chorują wszyscy, którzy z jakiś powodów mają obniżoną swoją odporność, a ta poszczepionkowa, jak pokazały badania, po kilku miesiącach spada do 0. Zatem po co przymus? Kilka osób zadało wprost o to pytanie. Następnie występujący zadawali kolejne:

  • czyje interesy reprezentuje rząd,
  • kto opłaca poszczególnych ministrów i posłów,
  • dlaczego są głusi na medyczne argumenty
  • czy rządzący nie widzą analogii do tragedii jaka rozegrała się podczas II Wojny Światowej?

Oczywiście pytania pozostały bez odpowiedzi, ale mi wciąż brzmi w głowie myśl: skoro preparaty nie działają jak nam obiecywano, to po co je przyjmować i jeszcze zmuszać do tego innych?

Ważnym aspektem jest sama produkcja szczepionek. I tu przedstawicielka Fundacji Życie i Rodzina Kaja Godek w bardzo obrazowy sposób przekazała informacje, o tym jak za przemysłem szczepionkowym stoi przemysł aborcyjny… Obecnie chyba najbardziej okrutna i zbrodnicza machina…

Następnie Stowarzyszenie Nauczycieli także przedstawiło swoje argumenty za tym, że nie poddadzą się presji. Zatem jak będzie wyglądała edukacja, jak ze szkół odejdzie kilkadziesiąt tysięcy nauczycieli?

Swoje wystąpienia miały między innymi:

Jednak zaskoczyła mnie ilość osób prywatnych, nie związanych z żadnym stowarzyszeniem czy fundacją… Występowały matki w obronie swoich dzieci, występowali zwykli ludzie, którzy widzą, że dzieje się coś złego i nie chcą być obojętni i mieć poczucie, że coś zrobili żeby zatrzymać tą machinę. Były też głosy zrezygnowane, mówiące: “że i tak wiedzą, że wszystko już jest rozegrane, pieniądze wzięte, trzeba wykonać zobowiązania…”

Najbardziej kuriozalne było podsumowanie przewodniczącego Komisji Zdrowia Tomasza Latosa, który powiedział, że nikt nie podał rozwiązania wyjścia z tej sytuacji i że to mówiła mniejszość … Przez ponad 3 godziny przemawiali ludzie reprezentujący 50 % ludności Polski, które nie poddały się presji i nie zażyły preparatu, a przewodniczący twierdzi, że to mówiła mniejszość! A przecież wszyscy mówili wprost: Wnioskuję o odrzucenie w całości ustawy o przymusowym szczepieniu. Jak inaczej należy mówić do rządzących, żeby zrozumieli prosty przekaz i wycofali się z tej bezprawnej ustawy.

Jednak pozostaje nadzieja…

Bardzo podobało mi się wystąpienie Prezesa Jakuba Kuśpita, powiązanego ze służbami, który powiedział wprost, że rząd chce tą ustawą doprowadzić do wojny domowej i destabilizacji państwa, a następnie dodał – co sprawiło, że nadzieja na nowo zawitała w moim sercu – żeby się rządzący nie przeliczyli, jak policja i wojsko stanie po stronie wolnych ludzi…

Pytanie jednak czy staną, czy jako ostatni bastion polskości i wolności Polski i Polaków służby mundurowe powiedzą NIE? Cichutko na to liczę. Jednak czy nie są to płonne marzenia?

A co jeśli służby się poddadzą presji? Co czeka Polskę? Jak skończymy my, ludzie kochający wolność?

Najbliższe 2 miesiące pokażą, który scenariusz się spełni. Tym bardziej, że dochodzą do nas coraz bardziej niepokojące informacje z Australii, Niemiec, Austrii, Holandii, Belgii, Skandynawii…

Poniżej link do całego nagrania:

https://www.sejm.gov.pl/Sejm9.nsf/transmisja.xsp?documentId=BB32A41BA1D4D201C12587B200425EE9&symbol=TRANSMISJA_ARCH&info=T

Udostępnij: