Polacy – nie ma już o czym pisać!

Prezentujemy Państwu opinię jednego nas – Polaków, na temat spraw bieżących i nie tylko. Wizja Polski wyłaniająca się z niej jest nieciekawa, ale autor nie ogranicza się do wyliczania ciemnych stron lecz także apeluje do nas przedstawiając listę zadań do wykonania, aby móc odzyskać nasz kraj…

Dziękując autorowi za zgodę na publikację zapraszamy Państwa do lektury:


OD 2 LAT TOCZY SIĘ TEN PONURY CYRK ZGOTOWANY NAM PRZEZ WHO, EU, USA, RZĄDY POSZCZEGÓLNYCH KRAJÓW ZACHODU I KORPORACJE.

Ile mamy jeszcze pisać? O czym? O tym, że białko S to czy tamto? O tym, że mmRNA powoduje to czy owo?

KONIEC!

Kiedy my sobie tak piszemy ONI dalej realizują krok po kroku swój zabójczy plan. Nie zejdą dobrowolnie z tej drogi. Nie wejdą dobrowolnie w żaden dialog oparty na nauce czy rozsądkowi. Będą dalej kłamać, manipulować i naciskać mówiąc, że nic nie jest przymusowe, gdy tymczasem bez tego będzie można niczego załatwić. CO JESZCZE MUSI SIĘ WYDARZYĆ ŻEBYŚCIE PRZEJRZELI W KOŃCU NA OCZY? Czy NAPRAWDĘ muszą wam poumierać wcześniej zdrowe dzieci od preparatów? Czy aż tak dalece potraciliście rozum i zamiast Nauce uwierzyliście głupiej blondynce i debilowi od reumatyzmu.

Czy nie widzicie, że właśnie tak was rolowali przez 30 lat!!! Obudźcie się wreszcie, bo zdechniecie Wy i Wasze rodziny przed włączonym telewizorem i rechoczącym się z niego karłem nienawidzącym Polski i Polaków. Co obiecali? Pamiętacie? 6 lat minęło i co… ? Cieszycie się z 500+ które pochodzi z WASZYCH WŁASNYCH pieniędzy, które wcześniej wam odebrali w podatkach!!! CO OBIECALI!?

Tymczasem każą płacić emerytom podatek dochodowy pod emerytur i składkę zdrowotną chociaż od prawie 2 lat emeryci nie mają dostępu do lekarzy i muszą czekać latami na podstawowe operacje!
To są WASZE MATKI, OJCOWIE, BABCIE i DZIADKOWIE!!! Jest wam naprawdę wszystko jedno jak oni żyją i jak się czują? Emeryt ma po opłaceniu rachunków ok. 30 zł na dzień do wydania – to jest mniej niż 7 euro!
NAWET W AFRYCE LUDZIE MAJĄ WIĘCEJ NA ŻYCIE A 20 euro / dzień, to jest minimum bez którego nie da się w Afryce przeżyć. Czy ładne opakowanie wystarcza, żeby zignorować tę hańbę i ciche ludobójstwo najstarszych spośród nas POLAKÓW!?

CO OBIECALI?
Że uproszczą i zniosą podatki, tymczasem utworzyli najwięcej podatków i opłat w historii Polski, ale i to im za mało. Atakują emerytów pracujących poza Polską i odbierają im zarobione na operacje pieniądze bezprawie. Tego też im za mało, więc nakładają absurdalne kary na np. dzieci bez kart rowerowych (1500 zł), jakby karta miała uczynić dziecko odpornym na każdy wypadek.

OBUDŹCIE SIĘ POLACY, BO ONI WAS POZABIJAJĄ I ODBIORĄ WAM MAJĄTKI.

Zostaliśmy sami jako Naród Polski, jak zawsze zresztą, bo Policja zdradziła, Wojsko Polskie – niestety – także nie wypełniło swojej przysięgi obrony Konstytucji i Narodu i tylko patrzy żeby dostać szybką emeryturę choć nie rozumie, że jej nie dostanie kiedy większość Narodu umrze, lub będzie niezdolna do pracy na skutek chorób autoimmunologicznych i neurodegeneracyjnych. NIE BEDZIE JUŻ “JAKOŚ” POLACY – nie tym razem…

Jak długo chcecie jeszcze czekać? Na co? Na więcej śmierci Polaków? Na “koincydencjalne” zgony NAGLE waszych dzieci zdrowych zanim pozwoliliście im wstrzyknąć preparaty, które wbrew kłamstwom rządu i jego agentur NIE SĄ WŁAŚCIWIE PRZEBADANE, czego dowodzi nawet śledztwo The British Medical Journal w sprawie fałszowania badań klinicznych na bazie których, EMA wydała zgodę na zastosowanie tych preparatów. Oni – MORDERCY – zabezpieczyli się, bo wyjęli siebie spod prawa i odpowiedzialności. Nikt z nich nie odpowiada ani za produkcję preparatów (korporacje), ani za ich stręczenie kłamstwami i manipulacjami danymi (rządy i politycy), ani za ich wstrzykiwanie (tzw. lekarze). Oni wszyscy powiedzą wam, że sami tego chcieliście, że wszystko było dobrowolne (!) choć w tym samym czasie kłamali, że jest bezpiecznie i formowali prawa które uniemożliwiały normalne funkcjonowanie bez wstrzyknięcia sobie tych preparatów. A przecież SĄ LEKI skuteczne i tanie, których oni wam odmawiają z premedytacją!

Wspólnie…

To jest życie Wasze i Waszych dzieci Polacy. DECYDUJCIE, BO TYLKO WSPÓLNIE możemy posprzątać Polskę ze zdrajców i morderców Rzeczypospolitej i Narodu Polskiego. Tylko wspólnie możemy zlikwidować wszystkie partie polityczne raz na zawsze powołując Parlament, co 2 lata z losowo wybieranych Polaków. Tylko wspólnie poprzez wiece (referenda) możemy podejmować najważniejsze decyzje dotyczące całego państwa. Tylko wspólnie możemy zarządzać w naszych lokalnych społecznościach.

Tylko wspólnie możemy znieść wszystkie długi i podatki zostawiając tylko 10% VAT (żadnego podatku dochodowego od osób fizycznych i emerytów). Tylko wspólnie możemy powołać Prezydenta RP jako JEDYNY stały urząd państwa.
Tylko wspólnie możemy wybierać ministrów zatrudnianych później jak KAŻDY urzędnik na kontraktach z pełna odpowiedzialnością osobistą pod kara śmierci!
Tylko wspólnie możemy rozwijać gospodarkę budując własne elektrownie w oparciu o własne złoża, tworząc własne technologie w oparciu o nasze uczelnie i naszych dzisiaj tłamszonych przez horbanistów młodych naukowców.

Tylko wspólnie możemy POSPRZĄTAĆ I ODBUDOWAĆ RZECZYPOSPOLITĄ.

Jeśli tego nie zrobimy… tym razem Polska zginie.

Jan Kunica, styczeń 2022 r.

Udostępnij: