Z Certyfikatem Szczepienia w Zębach!

Braciszkowie moi mili!

Nikt o zdrowych zmysłach nie jest już wstanie patrzeć, ni słuchać, ni oglądać tego co nadana nam władza czyni w Ojczyźnie naszej. W najczarniejszych snach, w najgorszych bajaniach pijanego schizofrenika trudno byłoby odnaleźć to co w ledwie miesięcy kilka uczyniono z Ludem Prostym, pozbawiając go już nie tylko człowieczeństwa, ale sprowadzając do statusu laboratoryjnych, doświadczalnych szczurów. Permanentne kłamstwo, manipulacja danymi, malwersacje na gargantuiczną skalę, to tylko wierzchołek góry lodowej, na której szczycie znajdziemy najbardziej obrzydliwą i haniebną rzecz, mianowicie wielokrotną zdradę stanu! Wśród niezliczonych przykładów kardynalnych draństw na czoło wysuwa się odpowiedzialność za zamordowanie dziesiątków tysięcy Polaków, poprzez celowe pozbawienie ich dostępu do Opieki Medycznej! Polaków uśmiercanych w karetkach, na szpitalnych schodach i korytarzach, bądź samotnych, umierających w strasznych cierpieniach we własnych barłogach, bez godności, bez Rodziny, Kapłana, bez pojednania z Bogiem! Tym zaś, którym zdrowia nie udało się odebrać, programowo i systematycznie burzy się podstawy egzystencji, ze szczególną zajadłością niszcząc resztki rodzimych i tak ledwie dyszących przedsiębiorstw, gospodarstw rolnych, warsztatów rzemieślniczych. 

Lockdowny, wzmocnione polityką gospodarczą mogącą konkurować z czasami czarnego Gomułki, ZUS-y, cudownie rozmnożone daniny, w tym morderczy podatek od nieruchomości, skoordynowane z pętlą kredytowo leasingową, zaciskają ostatecznie sznur na szyjach przedsiębiorczych Polaków. Plan, wyczyszczenia polskiej ziemi ze znienawidzonych Prywaciarzy, którzy osadzeni na własnej ziemi we własnych firmach, nie dali się zabić opresyjnej komunistycznej postpeerelowskiej polityce, składającej hołdy i wiszącej u pasa wielkim korporacjom, wszedł w ostateczną fazę, która będzie trwała do czasu wypalenia i usunięcia niepożądanego gospodarczego elementu polskiego z Ojczyzny naszej. 

Pozbawieni możliwości zarabiania pieniędzy, ale obciążeni wszystkimi kosztami, których nie da się wyłączyć, zmuszeni do przejadania środków obrotowych i niewielkich kapitałów zabezpieczonych na rozwój i inwestycje, spowoduje to, że nawet jeżeli przetrwają holokaust, staną się niezdolnymi do rozwoju i odbudowy. Tu możemy być pewni, że wszystkie programy, dotacje i tarcze, będą tak skonstruowane by były niedostępne dla małych i średnich firm,  promując korporacje i koncerny, które w krótkim czasie wyruszą na polowanie, by przejąć za bezcen martwe bądź  bankrutujące polskie przedsiębiorstwa, a zwłaszcza najcenniejsze nieruchomości niemożliwe dotychczas do przejęcia. Wszystko, a jakże, przy wsparciu instytucji rządowych ratujących, a jakże miejsca pracy, które przygotują Nowi Właściciele, ale tylko dla tych, którzy będą mogli wylegitymować się czym?… Tak Braciszkowie! Certyfikatem Szczepienia, zaszytym pod skórę czipem, monitorowanym przez sieć 5G, który tak naprawdę nie będzie niczym innym jak certyfikatem posłuszeństwa i przydatności Jednostki do życia w Nowej Rzeczywistości. 

Nowy Porządek Świata, to już nie jest spiskowa teoria dziejów oglądana w ukryciu, ale rzeczywistość która mówiąc starym językiem, wykuwa się na naszych oczach rękami Oświeconych, gdzie to my jesteśmy obrabianym żelazem znajdującym się między młotem i kowadłem dziejów. 

Dziejów, w których Polska, leżąca w centrum Europy i  będąca do niej kluczem, została przeznaczona na unicestwienie, jako niezależne i suwerenne państwo. I wcale nie jest to nowy plan, a tylko następny, kulminacyjny już chyba akt, po którym nie będzie już możliwości powrotu i odzyskania Niepodległości i Wolności!  

Ale czy komuś ta Wolność i ta Niepodległość i ta Polska  jest jeszcze potrzebna?

piotruchg, 6 grudnia 2020 r.

Udostępnij: