1989 – Blef o końcu komunizmu

28 października 1989 roku, w Dzienniku Telewizyjnym, Polacy otrzymali przekaz z ust znanej aktorki, “(…) 4 czerwca 1989 roku skończył się w Polsce komunizm”.

Każdy Polak, który wie, jak została stworzona 3rp, gdzie komuniści strzelali polskim patriotom z podziemia antykomunistycznego w tył głowy, że te zbrodnie NIGDY nie zostały rozliczone a do dzisiaj polscy żołnierze Wyklęci są traktowani jak zbrodniarze wojenni… ten wie również, że z komunizmu nie można wyjść jednego dnia. Nie można wyjść ze zbrodniczego systemu tzw. “suchą stopą”, pozostawiając zbrodniarzy na wolności czy przy życiu!

Nie ma czegoś takiego jak negocjacje, okrągłe stoły z komunistami. Każdy Polak powinien w końcu zdać sobie z tego sprawę, bo to klucz do odzyskania prawdziwej niepodległości.

Ktoś ponownie zadecydował o naszym losie, za naszymi plecami. Podobnie jak w 1945 roku, rok 1989 to okres ZDRADY NARODU POLSKIEGO. Znowu przez tych samych “sojuszników” z zachodu i USA, którzy to do dziś gratulują nam pierwszych “prawie wolnych wyborów”, kodując Polaków, że PRAWIE WOLNE to to samo co WOLNE. Pierwszym prezydentem 3rp (z dniem 31 grudnia 1989 r.) został komunistyczny zbrodniarz, a “rząd” (do dzisiaj) wywodzi się bezpośrednio z układu okrągłego stołu. To kłamstwo i zdrada, gdzie uruchamiana jest cała machina komunistycznej propagandy, aby Polacy… uwierzyli.
I wierzą – już ponad 30 lat!

Zaborcy z 3rp, mylącej często z Polską, wyjątkowo upodobali sobie do “dialogu” z Polakami, zwłaszcza aktorki i aktorów, zwanych także celebrytami. Od początku powstania 3rp, stworzono kastę ludzi kultury na dotacjach państwowych, gdzie za jej pomocą, koduje się Polaków na propagandę rządową jako na PRAWDĘ objawioną. Środowisko aktorskie, swego czasu, tłumnie chodziło w pochodach pierwszomajowych, donosiło na kolegów i koleżanki, “walczyło” z komuną, ogłaszało koniec komunizmu, czy dzisiaj… koduje nas abyśmy się szczepili eksperymentalną “szczepionką”. Zawsze ci z pierwszych stron gazet kolorowych, czy pudelkowych serwisów www.

Czy można zakończyć okres zbrodniczego komunizmu z lat 44-89, czy państwo pod komunistyczną okupacją, może nagle stać się niepodległe? Bez jednego wystrzału w stronę komunistów a akceptując strzały w kierunku polskich patriotów? Ile setek tysięcy zginęło Polaków, aby powstała i trwała 3rp? I NIKT nie jest ZDZIWIONY, że w drugą stronę zaistniały procesy “pokojowe, negocjacje”? Przy takiej SKALI zbrodni, ktoś uwierzy, że 1989 rok nie był rokiem ZDRADY?

Lata 1944 – 1956 to 500 000 (pięćset tysięcy) pomordowanych Polaków, już po “zakończeniu” II Wojny Światowej – PÓŁ MILIONA! Do 1989 roku pomordowani księża, robotnicy, studenci, nie oszczędzano kobiet! A Polacy mają UWIERZYĆ, że można to tak “przeciąć”, zapomnieć i dogadać się ze zbrodniarzami w oparach wódki?

1989 rok to wielki blef komunistów, gdzie swoje role odegrali Żydzi, Polacy, Rosjanie, Niemcy i Amerykanie. Po 30 latach dalej tkwimy w komunistycznym reżimie, gdzie dodatkowo z okupacji sowieckiej przeszliśmy do unijnej czy precyzyjniej – niemieckiej. Gdzie 3rp sowicie opłaca swoich celebrytów, kiedy niby wstrzymuje im wypłaty, aby potem po cichu przed Polakami zapłacić wszystko co do grosza. WSZYSTKIM! Także tym, którzy są w sposób wulgarny przeciwni rządowi 3rp. Przypadek? Nie! To jest właśnie teatr dla Polaków.

Od 30 lat zarówno po stronie zdrajców jak i komunistów, w przestrzeni publicznej obracamy się wokół tych samych nazwisk i kolejnych ich pokoleń. Dzisiaj są już tak “wymieszani”, że to jest już ten sam, spójny organizm 3rp.

Jak zamyka się prawidłowo okres okupacji i zdrady?

Likwiduje się tych, którzy mieli i dalej mają bezpośredni wpływ na kształt Polski. Wiemy, kto podjął decyzje, że do gry nie wkroczył seryjny samobójca. Jedynym środowiskiem, które realizowało cel, czyli likwidację zdrajców byli żołnierze Wyklęci. Cała reszta wydarzeń, od likwidacji ostatniego Żołnierza Wyklętego to kłamstwa, na które jesteśmy kodowani w teatrze 3rp, to profesjonalna gra aktorska połączona z propagandą mediów.

Nie stanowimy o sobie. “Elity” i kasty zostały nam nadane. Jesteśmy bezbronni wobec tej machiny. Czy to nie jest definicja Państwa pod okupacją? 3rp TRWA a MY mylimy ją ciągle z Polską.

Udostępnij: