3RP nie jest kontynuacją II RP


Wiele “osobistości” politycznych, jak i historycznych programuje Polaków na przekaz, że 3RP to kontynuacja Polski przedwojennej czy nawet tej przed rozbiorami. To kłamstwo.
Nie ma tej ciągłości. 3RP stworzyli i narzucili (za zgodą świata zachodniego) komuniści. Żadne z postanowień konferencji w Jałcie czy Poczdamie w sprawie Polski nie zostało spełnione.

Przede wszystkim w określonym terminie nie zorganizowano wolnych wyborów. Te z 1947 r. zostały sfałszowane i odbyły się po wielkiej czystce na Polakach. Granice też nie zostały zachowane.
Został za to powołany komunistyczny rząd, który tym samym odrzucił rząd w Londynie. W końcu powstała komunistyczna konstytucja…

Czy dzisiejsze władze w 3RP, czyli PRL-bis,są zatem władzami polskimi czy kontynuacją linii Bieruta? Czy reprezentują polską rację stanu? Kim są zatem prezydenci wybierani po 1989 r.? Na czyją konstytucję  przysięgają i  w jaki sposób zaczęła ona funkcjonować? 
3RP to zatem kontynuacja, potwierdzona zdradą przy okrągłym stole, trwania komunistycznego układu jej powołania. Nie ma NIC wspólnego z wolnym, niepodległym i samodzielnym krajem. Ludzie, którzy próbują nam narzucić taką narrację, doskonale o tym wiedzą i po to zostali powołani na stanowiska prawnicze czy dziennikarskie. 
Zadaniem wolnych Polaków jest przywrócenie ciągłości II RP, rozliczenia zbrodniarzy komunistycznych i powołanie nowego odrodzonego państwa.

Tak jak to robiono w II RP.

Udostępnij: