Bezsilni Silni, Obojętni?!

Braciszkowie moi mili!

Tak sobie patrzę i patrzę i tak sobie myślę, że to wszystko jeden wielki mega przekręt, lub jak kto woli… ogromna dobrze zaplanowana ofensywa, będąca częścią długofalowej wojny, której celem jest przejęcie Polski. Skąd to wiadomo? To proste! Trzeba obserwować znaki i iść ścieżką finansowo majątkową, obserwując jednocześnie wszystko to co dzieje się w mainstreamowych mediach, pełniących funkcję maskującą i dezinformującą. A co my tu mamy? Robienie dobrze mamy, Braciszkowie moi mili! Robienie dobrze! A wierzcie mnie, nie ma nic bardziej alarmującego, niż owo robienie dobrze! Dają nam i dawać będą jeszcze więcej! Zwłaszcza tym którzy największą wdzięczność okazać przy urnach potrafią!

A tak naprawdę, nasi rządzący, a może właściciele, robią zwykłą narkotykową, tfu finansową dilerkę, czyniąc społeczeństwo polskie bezwolną uzależnioną masą, pozbawioną siły wynikającej z bycia wolnym. Miska, krótki łańcuch i wszędobylskie kamery… Przypomina Wam to coś? Masz być zadowolony i wdzięczny! Teraz i zawsze i na wieki wieków! Partia i jej Wszechwiedzący i Wszechdobrzy Przedstawiciele nigdy cię nie opuszczą! Zawsze będą przy Tobie! Nakarmią! Napoją! Upomną i Skarcą jeśli będzie trzeba… Ale przede wszystkim… zadłużą! Tak bardzo, że nigdy się nie wypłacisz. Będziesz numerem, wielką napęczniałą do granic możliwości ludzką hipoteką, którą w dowolny sposób można obracać na rynkach finansowych. Kupować, sprzedawać, zastawiać, bądź też likwidować w razie potrzeby… Czujecie to? Nie jesteśmy już wolnymi obywatelami wolnego kraju! Jesteśmy niewolnikami, wielokrotnie oddanymi w zastaw! I tu jest cały szatański plan na przejęcie Polski!

Dług! On rośnie i rośnie i rośnie… Ale zadaliście sobie może kiedyś pytanie… U kogóż Polska ma te “nigdyniespłacalne” pierdyliardy geldu? No? No… Tak Braciszkowie! Nie mylicie się! U tych, których nasz “OberPremier” z kasty ludu pieniężnego, tak ochoczo do Polski sprowadzić chce. A jak już tu się rozsiędą, to… u siebie już będą! Jak okiem nie spoglądną, wszystko ich… Tu hipoteka, tam hipoteka, tam Niewolnik z rodziną, tam jeszcze następni… Płacić będą wszyscy… tyrać, kląć i płacić, aż spłacą! A jak spłacą to się i tak powtórnie zastawi, za te mienie bezspadkowe, które przecież już dogadane dawno temu… Niewola Braciszkowie długa nam się szykuje, a Szlachta Jerozolimska jak moc poczuje łaskawa dla nas polskich Gojów nie będzie! Oj nie będzie…

Tak Braciszkowie! Polska została sprzedana i niech was nie zwiodą patriotyczne wygibasy, które z obrzydzeniem większość Partyjnych w telewizjach odprawia… Oni się Wolnością brzydzą! Oni Polski nienawidzą! Oni nas Polaków nienawidzą! Naszej Świętej Wiary nienawidzą, choć krzyż na piersi czynią! My zaś Bezsilni dajemy się niewolić, choć siła nas… Silni Bezsilni! Patrzymy, jak Ojczyznę nam w pacht dają… My resztówka Synów tej Ziemi… Silni Bezsilni… Obojętni?

piotruchg, 20 kwietnia 2018 r.

Udostępnij: