Trzy pomniki wyklęte w 3RP

Co łączy trzy wydarzenia, bardzo ważne, decydujące i tragiczne w historii Polski? Wydarzenia, które niby tylko z pozoru nie mają ze sobą nic wspólnego, a ich upamiętnienie NIGDY nie znajdzie godnego miejsca w przestrzeni 3rp.

Mowa o pomnikach upamiętniających:

  • Bitwę Warszawską 1920 roku;
  • KL Warschau;
  • Rzeź polskich obywateli na Wołyniu.

Bitwa Warszawska 1920 roku

Pokonanie komunistów w 1920 roku to wydarzenie, które zatrzymało wówczas komunizm i jego rozlanie się na całą Europę, a może i świat. Gdybyśmy wtedy nie wygrali, już 100 lat temu bylibyśmy świadkami tego… co dzieje się dzisiaj na terenie Europy, ale co dla nas najważniejsze Polski. Rok 2020, 100-LECIE Bitwy Warszawskiej. Cały ten rok “elity” 3rp skutecznie kanalizowały Polaków na powstanie pomnika – Łuku Tryumfalnego. Konkursy, modele, lokalizacje, osoby ze świata satyry jakże zaangażowane już wcześniej w powstanie pomnika… przecież nawet nikt nie mógł przypuszczać, że… budowla nigdy nie powstanie.

I o to chodziło! Zmylić Polaków, że coś się robi, ba, nawet zbierać pieniądze, śpiewając przy tym patriotyczne pieśni – “Żeby Polska była Polską”. Ktoś nawet wygrał konkurs! Inny dał lokalizację! A My? A My na 100-LECIE jednej z najważniejszych bitew Europy zostaliśmy z… NICZYM. Skończyło się na słowach i obietnicach a satyryk lobbujący za Łukiem Trymfalnym tak jak wcześniej, tak i teraz dumnie występuje w telewizji, nie śpiewa tylko “Polacy nic się nie stało” – temat zamknięty.

Polacy nie mają miejsca gdzie mogą uczcić pokonanie komunistycznej zarazy i oddać hołd poległym w tej walce.

Wołyń

Niesłychana, także w dziejach współczesnej Europy, rzeź niewinnych dzieci, kobiet i mężczyzn. Niespotykane formy męczenia i zadawania śmierci Polakom przez ukraińskich rzeźników. Likwidowane całe wioski, aby w tym miejscu nie został nawet ślad, że żyli i mieszkali tutaj Polacy. Okrucieństwo tak wielkie, że najchętniej ŚWIAT chciałby o nim zapomnieć. Czyżby tylko z jednego powodu?

Dziś Ukraina buduje swoją “tożsamość” właśnie na tamtych wydarzeniach a jej bohaterami narodowymi są kaci polskich dzieci i kobiet. Ich nazwiskami nazywają stadiony narodowe… czy polskie zespoły będą tam grać w piłkę? Oczywiście. Poniżają nas także i dzisiaj. Mamy zakaz odszukania grobów pomordowanych, uczczenia miejsc gdzie mieszkali, żyli, pracowali…

Nie można zbudować państwa na krwi niewinnych ofiar! Nie można udawać, że Ukraina to bufor bezpieczeństwa między Polską a Rosją i zapominać…

A pomnik upamiętniający rzeź wołyńską JEST – tylko nie tam, gdzie powinien. Stoi i czeka na zamkniętym prywatnym terenie. Stoi celowo zapomniany, aby któregoś dnia mógł spokojnie zostać przetopiony. Nikt, kto posiada teren prywatny w publicznym miejscu nie jest zainteresowany lokalizacją tego pomnika? Podobno problemem jest zbyt dosłowne przedstawienie ofiar – znaczy, że można nabijać głowy dzieci na sztachety, ale pomnik pokazujący skalę tego okrucieństwa (czyt. prawdę) – przekracza granice dobrego smaku?

KL Warschau

Dysponujemy projektami pomników, aby uczcić ofiary KL Warschau – obozu koncentracyjnego, wybudowanego w CENTRUM europejskiej stolicy, aby masowo, w komorach gazowych zabijać jej mieszkańców – Polaków. To jest kolejny temat, który w 3rp nie ma prawa istnieć a cały obszerny temat badań nad tym obozem ma pozostać zapomniany.

Warszawa miała zostać miastem niemieckim z mieszkańcami do 500 000 ludzi! Taki był rozkaz. Warszawiacy byli masowo eksterminowani. A przecież są uchwały, aby uczcić pamięć o ofiarach, są projekty, decyzje, wskazane lokalizacje… Przecież już po II Wojnie Światowej obóz funkcjonował dalej, przejęty przez Sowietów, którzy likwidowali polskie podziemie antykomunistyczne.

Co ŁĄCZY te TRZY pomniki?

Nasuwa się tyko jedna odpowiedź…

Wszystkie opisane powyżej wydarzenia dotyczyły TYLKO NAS – Polaków! To MY pokonaliśmy komunistów w 1920 roku, to NAS mordowano na Wołyniu i to dla NAS został stworzony KL Warschau!

Tak! Wygląda na to, że naszą jedyną WINĄ w tych historycznych wydarzeniach jest to, żeśmy POLAKAMI! I to jest jedyny powód, że tych pomników nie ma! Mało tego, są duże szanse nie będzie ich nigdy, dopóki istnieć będzie nierozliczona z przeszłością 3rp. Stworzona tak naprawdę dla… nie-Polaków. Stworzona po to, aby wymazać z pamięci nasze i SUKCESY i nasze OFIARY, tylko z jednego powodu! Czym zatem, jakim tworem i z czyimi “elitami” jest 3rp? Przecież w niej żyjemy.

O czym to świadczy? 3rp nie jest Polską za, którą walczyli i ginęli Polacy. Nie jest Polską, która skutecznie potrafi upomnieć się o SWOJE! Bo my nie chcemy cudzego jak inni! Nie chcemy, aby stręczono nam wspólne historie i więzy krwi, aby zajmowano nas innymi ofiarami, często jako winnych ich śmierci obciążając właśnie NAS!

My chcemy SWOJE i żeby NIKT obcy nami nie rządził i nie nadawał NAM antypolskiej, kłamliwej historii. Zainstalowane tutaj “elity” od 1945 roku realizują PLAN. Ten plan to antypolonizm.

Trzy pomniki jakże polskie, bo dla uczczenia Polaków, nie mogą znaleźć godnego miejsca w dzisiejszej Polsce? Czy takie państwo nas interesuje? Czy takie państwo mamy nosić w sercu i za nie ginąć? NIE. O nasze państwo trzeba znowu zawalczyć a wydmuszkę zwaną 3rp wraz z jej “elitami” wysłać na śmietnik historii “kiedy my żyjemy”.

Udostępnij: