Koniec dekomunizacji zanim się zaczęła?

1 sierpnia 2020 r, ulegają przedawnieniu zbrodnie komunistyczne, co oznacza, że prokuratorzy pionu śledczego IPN tracą obowiązek ścigania ich sprawców. Nie dotyczy to zabójstw i zbrodni przeciwko pokojowi lub ludzkości.

Ustawa z dnia 18 grudnia 1998 roku. Polacy 30 LAT! czekają na zrealizowanie obietnic o dekomunizacji i całkowitego rozliczenia zbrodniczego systemu 1944-1989 oraz osób, które miały w tym swój udział.

W 1989 roku doszło do zdrady Narodu Polskiego. Komuniści po okrągłym stole, zachowali pełnię władzy, przerabiając model PRL na PRLbis. To właśnie od ’89, kolejne pokolenia Polaków są programowane przez kolejne rządy 3RP, że komunizm w Polsce się skończył. Biorą w tym udział zarówno rządy lewicowe, jak i te niby prawicowe.

To powielane kłamstwo na tresowanie Polaków, aby NIGDY nie podnoszono tematu dekomunizacji. Przez 30 LAT, NIKT w niby wolnej Polsce nie został osądzony i skazany za komunistyczne zbrodnie. Nie zostały wyjaśnione zbrodnie na Polakach. Do dziś mimo obietnic Pana Jarosława Kaczyńskiego o wznowieniu śledztwa, nie poznaliśmy prawdy o zabójstwie ks. Jerzego Popiełuszki. Do dziś komuniści spoczywają i dalej są chowani na Powązkach nierzadko wśród ofiar ich zbrodniczej działalności. Do dziś nie znamy treści aneksu z likwidacji WSI, a przecież jego ujawnienie było jedną z obietnic wyborczych obecnego Prezydenta RP – Andrzeja Dudy.

Kiszczak, czy Jaruzelski – autorzy stanu wojennego, już w niby wolnej Polsce, w spokoju i z wysokimi emeryturami dożyli starości nie nękani przez nikogo. Za sprawą veta prezydenta Andrzeja Dudy nie zostali nawet pozbawieni stopni wojskowych. Brak determinacji w sprowadzeniu komunistycznego przestępcy Stefana M. Przypadek? Inni komuniści, członkowie PZPR wprowadzali 3RP do NATO czy też do UE – ponadnarodowego związku opartego na komunistycznym manifeście Spinellego.

Zobacz także:

Unia po europejsku

To ma być wolna, niepodległa i suwerenna Polska?

Chichotem historii jest to, że komuniści do dziś czynnie działają w życiu “politycznym” pełniąc funkcje strukturach UE, sejmie czy senacie. Czy te wiadomości o czerwonych, po 1 sierpnia będą zakazane?

Teraz, NAGLE, zapewne przypadkiem wypływa informacja o przedawnieniu zbrodni komunistycznych z dniem 1 sierpnia. Pojawiają się głosy o zapewnieniu nowelizacji ustawy o IPN, ale to są słowa. Nie ma dokumentu w sejmie, nie ma czynów. Data, ustalona w 1998 roku to kolejna rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Kolejny przypadek? A może to dowód, KTO pisał wtedy tę ustawę? Może chodzi tutaj o to aby dodatkowo upokorzyć Polaków? Kolejny raz.

Czy w prawdziwym państwie, możliwe jest, aby tak ważny temat wypłynął 2 miesiące przed terminem? A może chodzi o temat na kampanię wyborczą? To byłby tylko przykład, że “elity” traktują nas przedmiotowo, sprawa jest zbyt poważna i dla patriotów – priorytetowa. Pytanie tylko, ilu nas jest po tylu latach okupacji niemieckiej, rosyjskiej, czy kolejnej po 1989 roku?

Jaką KARĘ, powinny ponieść te “elity”, które nie doprowadzą do nowelizacji ustawy o IPN?

Czy po 1 sierpnia 2020 roku “wolne sądy 3RP” będą nas skazywały i sądziły za antykomunizm? 3RP to teatr a my w tym przedstawieniu bierzemy udział. Podziemie antykomunistyczne wiedziało, jak rozwiązywać antypolskie działania, dlatego zostało wymordowane przez czerwoną zarazę.

Ile jeszcze upokorzeń muszą dostać Polacy, aby dotarło do nich, że 3RP stworzyli komuniści i, że w związku z tym sama się z tego nie oczyści?

Warto zajrzeć:
Macierewicz: Zbrodnie wkrótce się przedawnią. Ustawa o IPN musi być znowelizowana
Zbrodnie komunistyczne ulegną przedawnieniu? (…)
Dz. U. 1998 Nr 155 poz. 1016
Prezes IPN: będzie nowelizacja ustawy o IPN dotycząca zbrodni komunistycznych

Udostępnij: