“Nowy ład” i “zmarł nagle”. Czy historia zatoczy koło?

Czy nie znając historii, musimy ją powtórzyć? Wygląda na to, że zaczynamy przerabiać wydarzenia z II Wojny Światowej, czy to komuś się podoba czy nie, czy to ktoś oburzony protestuje, że bezpośrednio przyrównujemy tamte czasy do obecnych…

SYSTEMOWI w jakim żyjemy, zależy abyśmy historii nie znali, wygodniej mu wtedy wdrażać wypróbowane już schematy. A te są ZAWSZE takie same, jedynie uaktualniane do poziomu rozwoju w danym okresie, w którym to mają się… wydarzyć.

“Nowy ład” chciał już wprowadzić i Hitler i Stalin. Właśnie poprzez wojnę i zbrodnicze ideologie chcieli stworzyć i wyhodować nowego człowieka, nowe niewolnicze społeczeństwo. Każdy z nich na swój sposób: NAZIZM i KOMUNIZM – co za różnica jaka zbrodnicza ideologia wprowadzana jest na danym terytorium? Czy oba systemy były sterowane z jeszcze wyższego nadania i innych światowych stolic? Dowodów jest dużo – to co kiedyś było spiskową teorią, dziś okazuje się prawdą…

“Nowy ład” Hitlera opisał już 20 września 1941 roku w “Myśl Polska”, dr Stanisław Ożga:

Pozbawienie podbitych krajów przemysłu, niszczenie wyższych form gospodarstwa rolnego, ustalanie racji żywnościowych na poziomie egzystencji, to wszystko metody gospodarcze służące temu celowi. Ekspansywna polityka pieniężna stanowi specjalnie intensywnie przez propagandę używany punkt programu.

dr Stanisław Ożga, “Myśl Polska”
Zdjęcie
całość dostępna na końcu tego artykułu

Czym był “nowy ład” Hitlera czy Stalina dla Polaków i milionów obywateli innych państw, i jak się skończył, nie trzeba nikomu opisywać – to nawet niedouczeni skojarzą. Wtedy mogliśmy od razu się zorientować skąd pochodzi i, że jest przeciwko nam.

Dzisiaj sytuacja jest nieco inna. Dziś to rządy poszczególnych państw wprowadzają dla ludzi ów ład, nowy porządek świata, a ich “elity” już nie boją się o tym mówić! W 3rp pod nazwą “Polski Ład”, rząd premiera Mateusza Morawieckiego wprowadza globalne rozwiązania, a nie takie na miarę naszych potrzeb. To dlatego narody nie rozpoznają sytuacji, ponieważ narzucane z zewnątrz schematy są realizowane za pomocą… własnych rządów! Ciężko zrozumieć obywatelom, że ich własna władza, ta “wybrana”, chciałaby dla nich źle. Nie rozumieją zielonych ładów, handlu CO2, sposobu działania UE, jej komunistycznego fundamentu czy czwartej rewolucji przemysłowej. Nie rozumieją już od dwóch lat tzw. pandemii śmiertelnego bezobjawowego wirusa, która to, jak się okazuje, jest wręcz doskonałym narzędziem umożliwiającym globalistom podopinanie już chyba ostatnich guzików nowego globalnego systemu zarządzania zasobami ludzkimi. Dotarliśmy zatem do momentu, gdy w przestrzeni medialnej pojawia się pojęcie “zmarł nagle”… a to już wszystko było. Jednak SYSTEM głośno oburza się na stosowanie wszelkich ANALOGII do okresu 1939-1945 roku. A przecież…

Trudno powiedzieć, że się rozumie, jeśli się takich list nie widziało na własne oczy, jeśli się nie ma tej świadomości, że owszem, ja na krześle i w cieple, ale to są ludzie przeznaczeni na blok 25, widzę nazwiska tych ludzi, wiem, jak zostaną później odpisani, że serce, gruźlica, “zmarł nagle”. Że blok 25 to takie zwykłe określenie i tylko nam tutaj kojarzy się ze sprawami ostatecznymi. No, może rozumiesz, w końcu jak ktoś tu jest choć przez chwilę, to już dużo rozumie.

Magda Knedler, fragment książki “Położna z Auschwitz”
Zdjęcie
Magda Knedler, fragment książki “Położna z Auschwitz”

Dzisiaj przeciw Nam stanęły dwie zbrodnicze ideologie: NAZIZM i KOMUNIZM, mające zresztą ten sam marksistowski fundament. Obie ideologie zawsze zarządzają poprzez STRACH, biedę, głód i śmierć, ale tym razem to rządy poszczególnych państw (własne rządy) wypełniają globalistyczny plan zniewolenia i depopulacji. Aby przyspieszyć cały proces wprowadzono wirusa, który jest bardziej zjawiskiem polityczno-społecznym niż problemem zdrowotnym. Niszczy on nasze postrzeganie świata i nastawia nas przeciwko sobie, a to powoduje, że jesteśmy słabi i ślepi – bezbronni wobec instalowanego właśnie systemu, który za pewne zostanie wprowadzony w błysku fleszy i za aprobatą szarej, urobionej masy obywateli.

Czy chcesz, aby Twoim Rodzicom, Żonie, Dzieciom a na końcu Tobie wpisali “zmarł nagle”? A może wolisz dla Was wszystkich obóz lub gułag?

Historia jest bardzo blisko zatoczenia koła… Wróg, tym razem oprócz tego na wschodzie i zachodzie jest też na południu i za wielką wodą (zawsze zdradzał), ale przede wszystkim jest wśród nas. Mówi świetnie po polsku, nosi polskie nazwiska a gdy trzeba jest świetnie legendowany na patriotę. Tak naprawdę kontynuuje a raczej kończy plan… Hitlera i Stalina.

http://mbc.cyfrowemazowsze.pl/Content/65119/00070123%20-%20My%C5%9Bl%20Polska%201941%20nr%2011-12%20-%20BUW.pdf

Udostępnij: