Polityczny Cham Polski!

Braciszkowie moi mili!

Jakże nikczemna jest władza, której fundament wzniesiony jest na najpodlejszych cechach ludzkich, wśród których szczególnie wyróżniają się zawiść, zazdrość, pogarda, pycha i nachalne kłamstwo. Jakże straszną dla Polski jest władza Nikczemników, posługująca się ludźmi miałkimi, skrajnie głupimi i zwyczajnie podłymi. Jakże totalny jest upadek państwa, którego władza stawia na piedestał Ćwierćinteligenta o mentalności parobka, lub lepiej powiedzieć pospolitego Chama którego bezguściu hołduje, stawiając go za wzór, jako najszlachetniejszą klasę społeczną… jako Elitę i Rdzeń Narodu!

Polityczny Cham Polski! Rodzimy oraz Historycznie Nawieziony! Pierwotnie pełen wstydu, który trzymał mu łeb przyziemi, a gębę zamkniętą! Wstydu, który zmuszał go, by z chamstwa się wydostać, a nie w nim się radośnie taplać, przekazując chamstwo frykcyjnymi wulgarnymi ruchy następnym pokoleniom… Onegdaj skryty, zamknięty i cichy, nagle postawiony w światła jupiterów, ośmielony i utwierdzony w swym chamstwie staje się coraz bardziej pospolity na terytorium Polski… Wykształcony często ponad miarę i własną inteligencję, głośny i wulgarny, niczym szczur opanowuje i niszczy coraz to nowe obszary życia społecznego i państwowego, pozostawiając po sobie odchody intelektualne i moralne, których usunięcie staje się trudne, bądź zgoła niemożliwe. Przyobleczony w pseudo patriotyzmy polskie lub europejskie, kalki propagandowe, fałszywe wartości, zbrojny obojętnością reszty Społeczeństwa, bezkarnie i bez żadnego oporu wgryza się wszędzie, plugawiąc wszystko co napotka na swej drodze…

Infekując państwo przez hordy Politycznych Chamów pozbawionych kultury, wiedzy historycznej, politycznej, ekonomicznej, zdolności logicznego i krytycznego myślenia, o elementarnym poczuciu wstydu nie mówiąc, nasi Zarządcy powodują szybki i nieodwracalny rozkład wszystkich tworzonych przez wieki wartości, które stworzyły Naród Polski! Wartości, które mogłyby w przyszłości poważnie Zarządcom zagrozić, stanowiąc zalążek Ruchu Społecznego, a nawet Nowego Państwa! Tak więc nie może dziwić, że z gruntu antypolska władza, ustanowiona na Trupach Polskiej Elity, czerpiąca pełnymi garściami z czerwonych totalizmów, wsparta milionem nawiezionych na sowieckich tankach Litwaków ochoczo podsyca ten proces destrukcji.
Tak więc mamy Chama i mamy Partie! Tak Partie, ze wszystkich stron jakże ułomnej polskojęzycznej sceny politycznej, schlebiające swoim własnym, hodowanym latami całymi Chamom i na nich budujące od dziesięcioleci swój Elektorat. Partie owym elektoratom tworzące programy, łapówki, słodkie kłamstwa i najbardziej obrzydliwą z obrzydliwych toporną propagandę! Partie rozdające koryta i paśniki, multiplikujące stanowiska, a wraz z nimi zależności, które generują system wdzięczności swemu Nacialstwu. 

Wszystko to kosztem Polski, kosztem Polaków ciężko tyrających najpierw na Pasożytów, Złodziei i Politycznych Chamów, by z resztek i ułomków wykarmić i utrzymać Rodzinę! Polaków niszczonych, poniewieranych, opluwanych i okradanych na własnej ziemi… Kosztem Polaków, niestety biernych, pokornych i cichych! Polaków zaklętych szczurzym piskiem, zatrutych obojętnością, patrzących pustymi oczyma na śmierć swojej Ojczyzny…

A wystarczy tak niewiele… Wystarczy słowo… NIE!… Codziennie zamieniane w czyn! Wobec każdego, kto stoi z Politycznym Chamem w szeregu! Niech każdy, komu Ojczyzna miła rzuci im Prawdą prosto w pysk, niech wiedzą kim są i w czym biorą udział! Niech poczują na sobie hańbę. Niech znów chamstwo będzie powodem do wstydu! Oto cel każdego z nas… Ku chwale Ojczyzny Polskiego Politycznego Chama tępić! Oto nasz najważniejszy patriotyczny obowiązek! Inaczej ni Polskiego Domu ni obejścia do należytego porządku nie doprowadzimy.

piotruchg, 13 lutego 2021 r.

Udostępnij: