Wokół antypolonizmu i antykomunizmu!

Słucham, czytam, obserwuję środowiska, które pod różnymi patriotycznymi hasłami zrzeszają ludzi i uznają, że mają wyłączność na Polskę.

Dzisiaj główną rolę kanalizowania Polaków na patriotyzm, na hasła narodowe, zwroty, przywłaszczyła sobie partia 3rp – Prawo i Sprawiedliwość. Dlaczego zawsze dodaję “3rp”? Często, a przede wszystkim celowo jest 3rp zrównywana z… Polską. A to jest kłamstwo główne. 3rp nie ma żadnej ciągłości z I i II RP, ani historycznej, prawnej, mentalnej czy tzw. ciągłości elit.

To twór komunistyczny, który jeśli piszę o ciągłości, to ma związek z Bierutem i… tylko. To “dzieło” komunistów powstało na setkach tysięcy pomordowanych polskich bohaterów, gdzie 1989 rok to była tylko kolejna zdrada na Polakach, której początkiem był rok 1939 i potem 1945. Zdrada przypieczętowana i zatwierdzona przez tzw. Zachód z USA i Wielką Brytanią na czele.

Komunizm dla Polaków do roku 1989 był oczywisty – to nie był NASZ kraj. Jednak oszustwo i zdrada po tym okresie polega na tym, że większość z nas wierzy ciągle, że odzyskaliśmy Polskę. “Elity” skutecznie przecież już od 30 lat, przy każdej okazji wmawiają nam ten fałszywy obraz.

Czy można porozumieć się z kimś, kto mordował nas w setkach tysięcy, aby nie poniósł ŻADNYCH konsekwencji, a wszystko zostało ustalone w oparach wódki?

Zatem, aby stworzyć ruch oddolny, TYLKO polski, wokół jakich haseł, idei czy znaczeń zgromadzić Polaków?

Zgromadzić Polaków, gdzie tzw. “dobra zmiana” i “nowy ład” całkowicie zdezawuowały najważniejsze dla NAS pojęcia i hasła jak: Naród, Narodowy, Patriotyzm, Godło, Flaga. Przecież pod hasłem “Bóg, Honor, Ojczyzna” nie można tolerować komunistów w polskiej przestrzeni publicznej! Chyba, że… no właśnie, obie strony to KOMUNIŚCI i to hasło nic dla nich nie znaczy.

Czy można wmawiać Polakom, że Unia Europejska to teraz nasz patriotyzm? Czy można obchodzić obce nam kulturowe święta i po pałacach palić świeczki? Wmawiać nam przodków i, że każdy Polak ma domieszkę obcej nam krwi? Czy z drugiej strony można chwalić i podziwiać człowieka z KGB? A może można zapomnieć Ukraińcom mordów na Wołyniu? Pod hasłami patriotycznymi można zamknąć badania w Jedwabnem czy śledztwo w sprawie śmierci ks. Jerzego Popiełuszki?

Jak DZISIAJ odzyskać Polskę? Jak się zjednoczyć, odłożyć różnice na bok?

Powinniśmy się skupić przede wszystkim na dwóch ideach/zjawiskach, do których to nieustannie nawiązujemy jako Stowarzyszenie wszędzie, gdzie się da. Chodzi o antypolonizm i antykomunizm. Pracować na tym fundamencie z ludźmi o silnym kręgosłupie moralnym. Przekonać braci Polaków, że 3rp jest tylko mylona z prawdziwą Polską. Uświadomić im jak powstała, kto był zamieszany w jej tworzenie oraz od kiedy trwała podmianka. Pokazać prawdziwe NAZWISKA jej współtwórców, ich zmiany na polsko brzmiące, NARODOWOŚĆ. Wskazać na wrogi system, który stworzył nam teraźniejszość. To główny punkt do zrozumienia gdzie jesteśmy, dokąd dzisiaj zmierzamy jako naród, a przede wszystkim, gdzie możemy być, gdy już odzyskamy swoje państwo z rąk okupanta.

“Elity”, partie, to tak naprawdę SŁUPY, za którymi stoją zaborcy Polski. Bez różnicy jakie to partie, bo każda, która współpracuje z 3rp to słup.

Idei antypolonizmu i antykomunizmu oszukać się NIE DA! Dwa wyrazy, które służą za cel i zweryfikują każde środowisko i człowieka. To także pojęcia, które mogą skupiać osoby wierzące i niewierzące. Tutaj Polska ma być najważniejsza i za tym ma iść wspólna praca na rzecz wyrwania jej z wrogich łap.

Do dzisiaj, od 1939 roku i po 1945 roku taki “warunek” spełniło jedno środowisko – polscy bohaterowie – Żołnierze Wyklęci. I tylko z tego powodu zostali wymordowani i zostało zrobione wszystko, aby nawet pamięć o nich zginęła. Do dzisiaj bezkarnie, komuniści uznają Wyklętych za bandy podziemia, tak się BOJĄ, że w Polsce może odrodzić się chęć odzyskania Polski!

To Wyklęci zdefiniowali i pokazali prawdziwego wroga Polski i Polaków. MY, dzisiaj mamy już wszystko podane na tacy, wystarczy wypełnić ich TESTAMENT – odzyskać Polskę.

Antypolonizm i antykomunizm – jeśli zorganizujemy się wokół tych idei, przywrócimy pierwotne znaczenie ukradzionych nam patriotycznych haseł i zwrotów, rozliczymy i osądzimy zdrajców, ale też pokażemy przyszłym pokoleniom jak już NIGDY więcej nie dać się zniewolić za pomocą pustych słów i sprowadzić się do roli obserwatora teatru w jakim uczestniczymy.

Udostępnij: