Cel, pal w 11 listopada

Nie mogę przejść do porządku dziennego po wydarzeniach z 11 LISTOPADA 2020 roku.

Nie dają mi spokoju te obrazy z ulicy, kiedy policja, która mająca polskiego orzełka na czapce, celuje i strzela w głowy ludziom.

Przecież od 30 LAT, to wszystko co dzieje się w kontynuacji PRL, zwanej 3rp lub PRLbis, to jeden wielki dowód, że na żadnej płaszczyźnie nie doszło w Polsce do rozliczeń komunistycznego systemu. Jego smród i zasady ciągle obowiązują a MY karmieni jesteśmy tylko pięknymi, ostatnio nawet patriotycznymi, hasełkami.

Trzeba sobie w końcu jasno powiedzieć, to za rządów “dobrej zmiany” przy komunistycznej nowomowie typu “nowa normalność” WŁADZE strzelają do ludzi mierząc im bezpośrednio w głowę.

Celują i strzelają z kilku metrów. Przypadek? Nie wierzę w takie przypadki. Czy z kilku metrów taki “strzelec wyborowy” nie widzi człowieka z aparatem fotograficznym? Nie widzi ile ten człowiek ma lat?

Także spokój jaki panuje po tych wydarzeniach jest dla mnie zatrważający. Czy obchodzi nas jeszcze, że w Święto Niepodległości, najważniejsze święto dla Polaków, władza strzela nam w głowę? Przecież to zabijanie ostatnich resztek naszej wolności i patriotyzmu!

Strzela do nas “orzełek”, z którego komuniści ukradli koronę a pokolenia walczyły o jej przywrócenie? Fakt, że strzela do nas “władza” 3rp, która ukryła się za orłem w koronie. Czego tu nie można jeszcze zrozumieć?

Z wielką zadumą i smutkiem oglądamy programy jak to ZOMO strzelało do górników i chcemy wyroków dla sprawców tamtych wydarzeń? Przynajmniej znamy kilka nazwisk tych czerwonych przestępców.

Tak samo jak po tamtych wydarzeniach w “Wujku”, chcę dzisiaj poznać nazwiska tych, którzy dali rozkaz do strzelania Polakom w głowy 11 LISTOPADA 2020 r. Chcę poznać nazwiska tych “strzelców wyborowych” szkolonych jak z kilku metrów trafić człowieka w głowę. Chcę te nazwiska na TACY. Tak, to jest w końcu powód, aby Suweren wykorzystał chociaż JEDEN RAZ komunistyczną konstytucję – przejął władzę i odzyskał Polskę.

Przecież kiedy “nowa normalność” zagości tu na dobre władze “dobrej zmiany” (żadnej w rzeczywistości) mogą zacząć strzelać do Polaków z ostrej amunicji. Widać kadry nie mające przed tym oporów już są a powód zawsze się znajdzie, albo coś sprowokuje. Medialni propagandziści na pewno zadbają o to, aby pochłaniacze ich papki przyklasnęli na takie działania wobec przyszłych “band podziemia”. Ale wybiegam w przyszłość, która nigdy nie nastąpi jeśli dalej będziemy spać, więc póki co jesteśmy “bezpieczni”…

Dlatego jeszcze raz napiszę, skoro znamy przestępców z ZOMO, którzy strzelali do górników, ich mocodawców i kto wydawał rozkazy, CHCEMY POZNAĆ KTO strzelał w głowy Polakom w Święto Niepodległości 11 LISTOPADA 2020 r.

NATYCHMIAST!

Udostępnij: