Od Reparacji, do Desperacji!

Braciszkowie moi mili!

Idzie ostateczne rozwiązanie kwestii polskiej! A umyślane jest to mniej więcej tak:
Jedziemy:

 1. Pozwolono łaskawie na powołanie pana Andrzeja Dudy na Prezydenta. Absolutnie idealny. Dawny działacz UW, Inteligent, żona pochodzenia żydowskiego. Chodzą słuchy że dziadziuś Prezydenta był ukraińskim żydem… to jednak nie potwierdzone, ale prawdopodobne, ponieważ chwali się tylko jedną linią po AK. O drugiej cisza jak makiem
 2. Odsunięto od koryta złodziei z PO-PSL, bo to tylko złodzieje, zadowalający się ochłapami Wielkich Złodziei.
 3. Powołano partię PIS na Rukawaditieli Ludu Prostego. Partia idealna, bo w żadnej mierze nieżydowska a taka żydowska, że cud miód. Nawet loże Bnei Brith z grobiszcza wyciągnęli i błogosławieństwo dali. Na każde żądanie di Irael latają i Njiu Jork, nawet w nocy.
 4. Lud Prosty przekupiono paroma stówkami fiducjarnego piniądza wygenerowanego z komputerów przyjaciół Matiego Morawieckiego. Generując przy tym prawdziwy dług.
 5. Zamachnięto, ze świstem szabelką przed germańskim aryjskim nosem, że ten geld z reparacji to trzeba będzie Polakom oddać. Lud Prosty aż śkiknął z radochy, że sprawiedliwość w końcu będzie.
 6. Cudownym zbiegiem okoliczności objawił się, niczym cud purymowy Johny Daniels, który w niecały tydzień został przyjacielem wszystkich Zarządców Rzeczpospolitej cieciej i pół, obficie fotografując się ałfas i profail… Odbył też kilka podróży to tu to tam nawet z niejakim Morawieckim Mateuszkiem do Rabina w Nju Jorku celem dokształcenia jego w kwestii nazizmu i holokausty, a jakże…
 7. A po cichu, po wielkiemu medialnemu cichu struga się ustawy w USA do uczynienia wziątki na 65 miliardów dolców, które to już szkopy Israelowi wypłaciły, ale nie ma takich 65 miliardów dolców, których nie wzięłoby się jeszcze raz, jak się nadarza okazja.
 8. A okazja nadarza się właśnie, bo te bilion co Polska ma dostać od Germańców wystrachanych polskiej szabelki przyłożonej do aryjskiego nosa… Cóż tam więc tych 65 miliardów przy bilionie, zwłaszcza jak 500+…
 9. I nawet Lud Prosty nie zipnie, przywalony tym geldem, zwłaszcza że ten faszyzm leśny, taki drapieżny i posądzonym być można. A nie masz większej zbrodni, niż ten antysemityzm w wydaniu terenowym. Od niego nic gorszego już spotkać Człeka Prostego nie może. I żeby przed tym nieszczęściem Prostaczków przestrzec żydo… tfu TVN puszcza filmy propagandowe, mocne w swojej wymowie, chociaż nieświeża. Ale co robić, jak świeżych nie ma. Wiadomo zimno jest, to i faszysta w teren wychodzi niechętnie, a jak wyłazi to rozpoznać trudno, bo w szaliki i czapki okutany, to i pościg zmylić łatwo. “Puszajo więc co majo”.
 10. “Puszczajo” na okrągło iżby się w łby Prostaczków wbiło głęboko, aby nigdy nie przyszło nikomu oczu nawet podnieść jak Żyda jakiegoś zobaczy, albo jak po chatę, albo samochód przyjdzie z komornikiem, trzymając ten nakaz wypisany w dwóch językach… angielskim i jidisz.
 11. A przyjdą, a właściwie przyjadą zaprzężeni w Abramsy, które też po lasach zbierają się w suwalskiem…
 12. A Giermańce ogłoszą, że jednak oni płacić nie będą bo kierwonik był Austryjak, a właściwie bezpaństwowiec, a potem sami wystąpią o odszkodowania od Polski, bo przecież choroby zawodowe, takie jak pylica oświęcimska, trzeba jakoś zrekompensować.
 13. Jestem zdesperowany coraz bardziej… więcej pisać nie mogę, bo jak nic w następnych Faktach gębę moją bez czarnego paska pokazywać będą…

piotruchg, 2018 rok

Udostępnij: